بازداشت زورگیر شیطان صفت

زنان مالباخته به پلیس مراجعه کنند

بازداشت زورگیر شیطان صفت+ عکس

زورگیر شیطان صفت که با یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ از زنان جوان زورگیری می‌کرد توسط مأموران پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از خبرگزاری دانشجو، در ۱۸ شهریور سال جاری خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد به مأموران اعلام کرد که توسط سرنشین یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ سفید رنگ به نام ناصر مرادی، مورد زورگیری و سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته است.
 
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم تهران بزرگ قرار گرفت.
 
 
شاکی پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از چندی پیش با فردی بنام ناصر مرادی آشنا شدم که از من درخواست ازدواج کرده بود؛ در ۱۸ شهریور، ناصر با یک دستگاه خودرو ۲۰۶ به محل ملاقات آمد و به بهانه صحبت در خصوص شرایط ازدواج از من درخواست کرد تا سوار ماشین شوم که البته من سوار ماشین نشدم؛ ناگهان ناصر به سمت من حمله ور شد و مرا به زور سوار ماشین کرد و با تهدید و زور النگوهایم را از دستم در آورد و به سرعت از محل دور شد.
 
 
با توجه به شیوه و شگرد این سرقت، کارآگاهان با بررسی سوابق سرقت های به عنف از زنان با خودرو ۲۰۶ سفید موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان  شدند که همگی آنها توسط راننده یک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفید مورد زورگیری قرار گرفته و برابر اظهارات تعدادی از آنها، راننده ۲۰۶ قصد آزار و اذیت آنها را نیز داشته است.
 
 
یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از حدود دو هفته پیش با جوانی آشنا شدم که خودش را ناصر مرادی معرفی می کرد که پس از مدتی به من پیشنهاد ازدواج داد؛ بعد از چند جلسه آشنایی اولیه، این شخص مرا با اغفال سوار ماشین کرد و به جای خلوتی برد؛ در آنجا با تهدید و به زور النگوهایم را که ارزش تقریبی دو میلیون تومان داشت را سرقت کرد.
 
 
شاکی دیگری عنوان داشت: در ساعت ۱۲ مورخه ۲۲ شهریور از محل کارم در اسلامشهر خارج شده و برای رفتن به سمت خانه سوار یک دستگاه خودرو سواری ۲۰۶ سفید رنگ شدم. در ابتدای جاده احمـد آباد، ناگهان راننده ۲۰۶ تغییر مسیر داد و به سمت یک جاده خاکی حرکت کرد که با اعتراض من مواجه شد؛ ناگهان راننده ۲۰۶ به سمت من حمله ور شد و با تهدید چاقو  و با مشت و لگد به جان من افتاد.
 
 
این شخص ابتدا اقدام به سرقت مبلغ ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد و چند تکه طلای همراهم کرد اما در ادامه متوجه شدم که قصد دارد تا با وجود سرقت تمامی اموالم، مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که این بار در برابرش مقاومت کرده و حتی با او درگیر شدم؛ به همین علت مرا به باد کتک گرفت و در پایان مرا از ماشین به بیرون پرتاب کرد و به سرعت از محل متواری شد.
 
 
 با توجه به اظهارات شکات و شناسایی شماره پلاک خودرو ۲۰۶ به شماره انتظامی ایران ۸۸ / *** ب ۱۳ ، کارآگاهان موفق به شناسایی متهم به نام «مهدی . ج» (30 ساله)، متأهل و دارای سوابق متعدد کیفری به اتهام ارتکاب جرایم مختلف شدند.
 
 
بررسی سوابق مهدی . ج نشان داد که وی از سال ۱۳۸۰ تاکنون بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف ایراد ضرب و جرح عمدی، شرکت در نزاع دسته جمعی، سرقت، غصب عناوین، اخاذی با چاقو و … بارها دستگیر و روانه زندان شده است.
 
 
سرانجام با انجام اقدامات پلیسی، محل تردد متهم در منطقه یافت آباد – میدان الغدیر شناسایی شد و متهم  در ۹ مهرماه در حین تردد با خودرو ۲۰۶ سفید رنگ، توسط کارآگاهان پایگاه پنجم مورد شناسایی قرار گرفت؛ متهم که متوجه حضور کارآگاهان در محل شده بود، قصد داشت تا با رها کردن خودرو و درگیری با مأموران از محل متواری شود که با واکنش سریع کارآگاهان دستگیر و به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
 
 
سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم پس از دستگیری و  مواجهه حضوری با شکات صراحتا به زورگیری، سرقت اموال و … اعتراف کرد.
 
 
سرهنگ نجفی خاطرنشان کرد: با توجه به اعترافات صریح متهم و شناسایی تعدادی از شکات، سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی و همچنین سایر شکات و مالباختگان احتمالی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

بازداشت زورگیر شیطان صفت

انتهای پیام/ن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.