بازدید مسئولین از تقاطع غیر همسطح ورودی شهریار – دپو شهریار

فرماندار شهریار: پروژه تقاطع غیر هم سطح ورودی فتح به شهریار یک مطالبه مردمی و از جمله پروژه های ویژه محسوب میشود. این پروژه باید در زمره پروژه های مهم و الزامی قرار بگیرد و اولویت در اتمام احداث آن مد نظر باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، فرمانداری شهرستان شهریار بازدیدی با حضور فرماندار، معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهریار و شهردار باغستان از پروژه غیر هم سطع ورودی فتح به شهریار (دپو) صورت گرفت.
بنا بر این گزارش این بازدید پیرو سلسله بازدیدهای میدانی فرماندار در راستای نظارت های دقیق در اجرای پروژه های در دست اقدام صورت پذیرفت و به بررسی مسائل و مشکلات موجود در روند پیشروی پروژه پرداخته شد.
طاهری در این بازدید ضمن اعلام این موضوع که پروژه تقاطع غیر هم سطح ورودی فتح به شهریار یک مطالبه مردمی و از جمله پروژه های ویژه محسوب میشود اظهار داشت: این پروژه باید در زمره پروژه های مهم و الزامی قرار بگیرد و اولویت در اتمام احداث آن مد نظر باشد و تسریع در روند احداث پروژه یک خواسته با پشتوانه جمعیتی بیش از یک میلیون نفر است که  انجام آن نه تنها موجب کاهش مصرف انرژی و اتلاف وقت عموم مردم خواهد شد بلکه رفاه شهروندان که از این معبر استفاده میکنند را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به این مطلب که بار ترافیک بسیار بالای این مسیر سالیان سال موجب نارضایتی شهروندان شده است،افزود: دقت نظربر حل مسائل و مشکلات موجود از ضروریات است و فرمانداری با جدیت پیگیر جذب منابع از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

در حاشیه این بازدید مقرر شد شهرداری باغستان جهت کمک به پیشرفت پروژه و اتمام آن در زمان مقرر منابع مالی لازم را تزریق را نماید.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.