مقیمی

بازدید استاندار تهران از صنایع فعال در شهرستان شهریار+تصاویر

استاندار تهران با سفری یکروزه به شهرستان شهریار، برخی از صنایع فعال در این شهرستان را مورد بازدید قرار داد.

 

به گزارش راه مبین، محمد حسین مقیمی در سفری یک روزه به شهرستان شهریار، برخی از صنایع فعال در زمینه های لبنیات، لاستیک و تایر، داروسازی و لوستر را مورد بازدید قرار داد.

محمدحسین مقیمی استاندار تهران در جریان بازدید از صنایع فعال در شهرستان شهریار گفت: تمام مسئولان دستگاه های استان تهران وظیفه دارند با تمام توان از صنایع حمایت کرده و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نکنند.

استاندار تهران ادامه داد: مایه خرسندی است که استان تهران به همت صنایع داروسازی فعال در شهرستان شهریار در صنایع دارویی به خودکفایی رسیده است، قطعا همه مسئولان استان تهران برای توسعه خطوط چنین صنایعی تلاش می کنند.

مقیمی بیان کرد: شهرستان شهریار دارای صنایع فعال و کاربردی در حوزه های مختلف است به همین دلیل لازم است تا زمینه رشد و شکوفایی بیشتر این صنایع فراهم شده تا به همان نسبت شاهد اشتغال زایی برای نسل جوان کشور باشیم.

وی گفت: طی هفته های آینده موضوع انتقال واحدهای تولیدی به شهرک صنعتی شهریار را از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران را مورد بررسی قرار می دهیم همچنین به زودی در مورد اعطای وام اشتغال روستایی با پیگیری اداره روستایی استانداری اقداماتی خوبی انجام می شود.

گفتنی است محمدحسین مقیمی استاندار تهران در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان شهریار از صنایع فعال در این شهرستان از جمله شرکت تولید لاستیک و تایر ایران یاسا، شرکت داروسازی شهردارو، شرکت ژلاتین کپسول ایران، شرکت ریخته گری و تولید لوستر و شرکت کاله بازدید به عمل آورد.

گزارش تصویری راه مبین:

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

مقیمی

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code