بازدید از واحدهای تولیدی شهریار

در راستای سیاست های افتصاد مقاومتی و تحقق رونق تولید :

بازدید مسئولین شهرستان شهریار از واحدهای تولیدی

جمعی از مسئولین شهرستان شهریار ضمن بازدیدها از واحدهای تولیدی و در راستای سیاست های افتصاد مقاومتی و تحقق رونق تولید با حضور در شرکت ها و واحدهای تولیدی شهرستان، از نزدیک با مسائل و مشکلات موجود آنها آشنا شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، جمعی از مسئولین شهرستان شهریار به همراه نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار از شرکت تولیدی نوشیدنی کاسل نوش و تولیدی لامپ و روشنایی فروزش بازدید و همچنین کارگاه دکوراسیون سازی دژآرمان را افتتاح نمودند و ضمن بازدید از بخشهای مختلف این شرکت ها، با مسائل و مشکلات آنها آشنا شدند.

فرماندار شهریار با تاکید بر اینکه این مشکلات باید در کوتاهترین زمان ممکن بررسی و رسیدگی شده که در این امر تسهیل گری شود و اهمیت تولید و تولیدکننده و بهبود وضعیت اشتغال در شرایط فعلی برای مجموعه کشور را یادآور شد.

بنابراین گزارش،جمعی از مسئولین شهرستان و فرماندار شهریار در ادامه سلسله بازدیدها از واحدهای تولیدی و در راستای سیاست های افتصاد مقاومتی و تحقق رونق تولید با حضور در شرکت ها و واحدهای تولیدی شهرستان، ضمن بازدید از بخشهای مختلف، از نزدیک به مسائل و مشکلات موجود آنها آشنا شدند.

بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار بازدید از واحدهای تولیدی شهریار

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.