زاهدی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیق مجلس:

بازنده اصلی دومین مناظره «جهانگیری» بود

زاهدی از رویه‌ی دولت‌مردان در مناظره‌ها انتقاد کرد و گفت: آنان به‌جای ‌آنکه پاسخگوی عملکرد خود باشند، بیانیه می‌خوانند و از تنویر افکار عمومی به انحاء مختلف طفره می‌روند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانا، محمد مهدی زاهدی  با اشاره به دومین مناظره‌ی کاندیداهای ریاست‌جمهوری، خاطرنشان کرد: برخی از کاندیداها از پاسخ دادن به سوالات مطروحه از جانب مجری و رقبا طفره می‌رفتند، آن‌ها مسایلی را مطرح کردند که اصلا ربطی به موضوع نداشت.

وی ادامه داد: برای مثال هنگامی که از مسئله علم و فناوری بحث گردید، یکی از کاندیداها انشاء و بیانیه‌ای از پیش تنظیم شده خواند؛ در شأن یک کاندیدا نیست چنین رفتارهایی را از خود به نمایش بگذارد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، سید مصطفی میرسلیم را درخشنده‌ی دور دوم مناظره‌ها دانست و تصریح کرد: چنانچه بخواهیم باتوجه به مواضع و اظهارات کاندیداها یک نتیجه‌گیری کلی نماییم، باید اذعان کنیم آقایان رئیسی و قالیباف خوب ظاهر شدند، آقای جهانگیری بازنده‌ی اصلی این دور بود و روحانی در حد یک نامزد خنثی ماند.

 وی با بیان اینکه دولت‌مردان در برابر انتقادات و سوالات کاندیداها، توان دفاع نداشتند، متذکر شد: اینکه آقایان روحانی و جهانگیری با کاندیداها هراسی، روی به کلی‌گویی بیاورند و رقیبان را بدون ارائه‌ی مدرک و سند مستدل تخریب کنند، زیبنده‌ی خود آنان نیست.

زاهدی در واکنش به ادعای کاندیداهای دولتی مبنی‌بر ایجاد آرامش و امنیت به‌واسطه‌ی برجام، تاکید کرد: آقای روحانی پیش‌تر نیز از رفع سایه‌ی جنگ با به فرجام رسیدن برجام سخن گفته بودند، اما مردم حقیقت را می‌دانند و این حرف‌های نخ‌نما تاثیری در اقشار مختلف ملت ندارد.

وی در پایان افزود: بی‌شک در نظرسنجی‌های آتی آراء روحانی با کاهش چشمگیری روبرو شده و آراء مردم به سمت منتقدین دولت روانه خواهد شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.