سردار دهقان

سردار دهقان:

باید همواره خود را قوی تر کنیم

وزیر دفاع: ایران اسلامی به عنوان امید همه آزادیخواهان و مظلومان به تجهیز و افزایش سامانه دفاعی و موشکی خود نیاز دارد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از خبرگزاری صدا وسیما،  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در نخستین یادواره شهدای مدافع حرم استان همدان با اشاره به اینکه دایره امنیت ایران اسلامی گسترش یافته است ، گفت : شهدای مدافع حرم حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و با وجود تلاش دشمنان برای سرنگونی سوریه ، این کشور از قدرت دفاعی زیادی برخوردار است .
سردار حسین دهقان افزود : حرف قانونی ایران اسلامی به کشورهای زورگو و مستکبر و در راس آنها آمریکا به عنوان نماد کامل حکومت طاغوت این است که بگذارید کشورهای منطقه سرنوشتشان را خودشان تعیین کنند .
وی با اشاره به اینکه ملت های مسلمان اما مظلوم سوریه ، عراق ، یمن و بحرین چیزی جز استقلال نمی خواهند گفت : امروز ساکنان این کشورها تشنه امنیت هستند .
سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به کمک های خوب و اثر گذار ایران اسلامی در ۳ سال اخیر به جبهه مقاومت افزود : ایران اسلامی امروز مفتخر است که کمک های مالی ، نظامی و مشاوره ای اش به جبهه مقاومت را برای مقابله بی امان با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی  انجام داده است .
وی با اشاره به جلوگیری عربستان سعودی در اعزام حجاج به آن کشور ، گفت : موجب تاسف است کشوری مسلمان خود را بازیچه دست استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی کند .
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه توان موشکی ایران اسلامی قابل مقایسه با سال های پیش نیست ، گفت : ایران اسلامی به عنوان امید همه آزادیخواهان و مظلومان جهان نیاز به تجهیز و افزایش سامانه دفاعی و موشکی خود دارد .
سردار دهقان با اشاره به اینکه در بحث برجام ما از همان ابتدا به آمریکا اعتماد نداشتیم ، افزود : ایران اسلامی هیچگاه دست از افزایش توان دفاعی خود نمی کشد زیرا بر این باور است تا زمانی که ظلم و جور هست باید خود را قوی تر کند .

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.