ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران

نماینده مردم شهریار در نشست مشورتی نخبگان:

با تشکیل مجلس‌های مشورتی از ظرفیت‌های بالای نخبگان بهره‌مند می‌شویم

ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران با محوریت شهرستان شهریار و با حضور نخبگان و صاحبان ایده و اندیشه در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران با محوریت شهرستان شهریار و با حضور نخبگان و صاحبان ایده و اندیشه در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

این نشست که با حضور افرادی از جامعه ورزشی،سیاسی، علمی، دانشگاهی و فرهنگی شهرستان‌های غرب استان تهران در سالن اجتماعات اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد، حسین گروسی، نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی درباره ماهیت تشکیل این مجلس مشورتی گفت: حوزه انتخابیه غرب استان تهران با دارا بودن جمعیتی یک و نیم میلیونی با یک نماینده در مجلس دارای ظرفیتی بسیار بالقوه‌ای در موضوعات مختلف است و هیچ حوزه انتخابیه‌ای در کشور بدین شکل نیست و حتی با نصف این جمعیت بعضأ چهار نماینده دارند.

گروسی افزود: با تشکیل این مجلس‌های مشورتی، از ظرفیت‌های بالای نخبگان شهرستان بهره‌مند شده و سعی در پیگیری و بهبود وضعیت اجتماعی و رفاهی مردم شریف این مناطق داریم.

نماینده مردم شهریار بیان داشت: با تدوین سند توسعه شهرستان شهریار موضوعات مختلفی از قبیل ارتقاء سطح امنیت، افزایش سطح خدمات بهداشتی و درمانی، ایجاد اشتغال با توسعه شهرکهای صنعتی، توسعه راههای ریلی، توسعه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و موضوع آب و فاضلاب بررسی و پیگیری می‌شوند.

حسین گروسی گفت: با استفاده از همین ظرفیت‌ها می‌بینیم که در بحث بهداشت و درمان نه تنها بیمارستانی که ۲۲ سال پیش کلنگ خورده بود و با کندی پیش میرفت هم اکنون در حال تکمیل است، بلکه ۶ بیمارستان دیگر نیز در حال ساخت است.

وی اظهار داشت: پیشرفت‌های مشاهده شده در تمامی حوزه‌ها را مرهون ایده‌های خلاقانه جوانان و نخبگان شهرستان هستیم و امیدواریم که دولت نیز با مدیریت جهادی پروژه‌های ناتمام را هرچه زودتر به سرانجام رسانده و در جهت بهبود وضعیت زندگی شهروندان این منطقه گامی اساسی بردارد.

ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران

ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران

ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران

ششمین مجلس مشورتی نخبگان غرب استان تهران

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.