علی ذبیحی

مدیر آموزش و پرورش شهریار خبر داد:

خداحافظی مدارس شهریار با بخاری های نفتی/بکارگیری سامانه گرمایشی ایمن در مدارس شهرستان شهریار

علی ذبیحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار گفت: در حال حاضر اکثريت مدارس و کلاس هاي درس اين شهرستان به سيستم شوفاژ مجهز شده اند و مشکل خاصي در اين عرصه وجود ندارد و انرژي گرمايي ساير مدارس نيز به واسطه بخاري هاي گازي تأمين مي شود و خوشبختانه در هيچ کدام از مدارس اين شهرستان، بخاري نفتي استفاده نمي شود و تلاش شده موارد ايمني و استانداردهاي لازم به بهترين نحو ممکن رعايت شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، علی ذبیحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار در مصاحبه با راه مبین درباره لزوم استفاده از سیستم های گرمایشی مناسب و ایمن در مدارس شهرستان شهریار گفت: با تدابيري که براي تجهيز و توسعه سيستم گرمايشي مدارس در شهرستان شهريار اتخاذ شده، اکثر مراکز آموزشي به شوفاژ مجهز شده اند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار با اشاره به تلاش مجموعه آموزش و پرورش براي ارتقاي کيفي تجهيزات و تأسيسات مدارس فعال در اين شهرستان اظهار داشت: هر ساله در آستانه فصل سرما، موضوع تأمين سيستم‌هاي گرمايشي استاندارد از موارد حائز اهميتي است که به فراخور فصل زمستان و برودت هوا مطرح و برجسته مي شود.

ذبیحی گفت:با اقدامات موثر و سازنده اي که در اين خصوص عملياتي شده و همچنين مشارکت و همکاري هاي مطلوبي که در اين ارتباط شاهد بوده ايم، گام هاي بسيار شايسته و مثبتي از اين حيث برداشته شده است.

وي افزود:در حال حاضر اکثريت مدارس و کلاس هاي درس اين شهرستان به سيستم شوفاژ مجهز شده اند و مشکل خاصي در اين عرصه وجود ندارد و انرژي گرمايي ساير مدارس نيز به واسطه بخاري هاي گازي تأمين مي شود. خوشبختانه در هيچ کدام از مدارس اين شهرستان، بخاري نفتي استفاده نمي شود و تلاش شده موارد ايمني و استانداردهاي لازم به بهترين نحو ممکن رعايت شود.

ذبیحی خاطر نشان کرد: پیش از این به دلیل عدم  استفاده از تجهیزات و تاسیسات گرمایشی ایمن در مدارس شهرستان شهریار شاهد وقوع اتفاقاتی تلخ مانند سوختگی و گازگرفتگی دانش آموزان بودیم، به همین خاطر تجهیز مدارس به سیستم های گرمایشی شوفاژ این مشکلات را به طور کلی مرتفع می کند. تلاش ما بر این است که تا پایان سال جاری این سیستم را به نحو احسن در تمامی مدارس شهریار اجرا کنیم.

zabihi

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.