کولیوند

دکتر کولیوند:

برای اعزام نیرو به یمن آماده هستیم

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با بیان اینکه انجام هر اقدام ضد بشری و تروریستی در دنیا همواره از سوی مردم جمهوری اسلامی ایران محکوم است، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران در کمک به مردم بی‌دفاع و مظلوم همواره پرچم‌دار و پیش‌قدم بوده است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانشجو، دکتر پیرحسین کولیوند با بیان اینکه ماهیت وجودی اورژانس انجام کمک های بشردوستانه است، اظهار داشت: ما در تمامی مناطق کشور آمادگی داریم که مصدومان یمنی را پذیرش کنیم.

 

وی با اشاره به جنایات آل سعود در یمن، عنوان کرد: با توجه به کمبود امکانات بهداشتی و پزشکی و درمانی در یمن و در بین مردم بی‌گناه، مرکز اورژانس جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای اعزام نیرو به یمن نیز اعلام می‌کند که در صورت نیاز این اقدام انجام می‌شود.

 

کولیوند تصریح کرد: مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دارای پرسنل و نیروهایی است که می‌توانند در مواقع بحرانی به خوبی انجام وظیفه کنند و از بار تلفات ناشی از بحران به وجود آمده بکاهند.

 

به گزارش وزارت بهداشت – وی با بیان اینکه بهره مندی مردم بی دفاع و مظلوم یمن از امکانات بهداشتی و درمانی یک حق آشکار است، تاکید کرد: ما در داخل کشور آماده پذیرش مصدومان یمنی هستیم و همچنین در صورت نیاز می‌توانیم نیروهای متخصص و مجرب را برای انجام اقدامات بشردوستانه بهداشتی و درمانی به یمن اعزام کنیم.

 

سرپرست مرکز اورژانس کشور بار دیگر اقدامات وحشیانه رژیم آل سعود را محکوم و عنوان کرد: حمله این رژیم به عزاداران حسینی در ایام محرم یک اقدام به دور از انسانیت است که بیش از هر زمانی خوی وحشیانه این رژیم را نشان می دهد.

 

کولیوند با بیان اینکه از وزارت امور خارجه کشور در راستای اعزام نیروهای اورژانس در راستای امدادرسانی به مصدومان یمنی به دنبال اقدامات تروریستی آل سعود خواستار همکاری هستیم، خاطرنشان کرد: مرکز اورژانس کشور در کنار سایر ارگان‌های مرتبط آماده اعزام نیرو به یمن و انجام کمک‌های بشردوستانه در بین مردم مورد ظلم واقع شده یمنی است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.