مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار:

برای تکمیل بنای مصلی شهریار سیاست تهاتر را در پیش گرفتیم

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار به تشریح برنامه های این ستاد همزمان با فرا رسیدن هفته تشکیل نماز جمعه پرداخت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، محمد علی عرفان منش مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار در حاشیه نشست امام جمعه شهرستان شهریار با اصحاب رسانه گفت: در دیدار اخیری که ائمه جمعه با مقام معظم رهبری داشتند، رهبر انقلاب جایگاه ویژه ای را برای نهاد نماز جمعه تبیین کردند. حضرت آقا فرمودند: "نماز جمعه قرارگاه ایمان، تقوا، اخلاق و بصیرت است". همه مباحث فرهنگی ما در قالب این چهار واژه می تواند تعریف شود . اشاره ای که مقام معظم رهبری درباره قرارگاه داشتند، یعنی ما باید در حوزه فرهنگ قرارگاهی کار کنیم چرا که دشمن با تمام توان در صحنه حاضر است  و ما با بحث های اداری و بروکراسی فرهنگی نمی توانیم مسائل فرهنگی جامعه را حل کنیم. در ستاد نماز جمعه ما در تشکیلات ستاد ۴ معاونت و ۱۳ واحد و امور مستقل و وابسته با این معاونت ها داریم و چیزی در حدود ۱۵۰ نفر از نیروهای خوب و پرتلاش و با ایمان شهر عضو ستاد نماز جمعه هستند. اعم از خواهران و برادران.

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار

وی در بخشی از سخنانش به موضوع ساختمان مصلی نماز جمعه شهریار اشاره و بیان داشت: احداث مصلی نماز جمعه از سال ۱۳۸۵ آغاز شده است.این مجموعه ۲۱۰۰۰ متر مربع زیر بنا دارد و همواره تاکید ما بر این بوده است که مصلی نماز جمعه توسط مردم و با کمک های مردمی ساخته شود. تا کنون ۶ میلیارد تومان برای این مصلی هزینه شده است ،یک میلیارد و سیصد میلیون تومان کمک های دولتی ، یک میلیارد و هفتصد میلیارد تومان کمک های مستقیم مردم و سه میلیارد هم از طریق تبدیل به احسن کردن زمینی به نام مصلی واقع در بلوار نواب صفوی هزینه شده تا مصلی به شرایط کنونی رسیده است. با عنایت به وضعیت نقدینگی در جامعه و رکود تغییر سیاستی ایجاد شد در ارتباط با اینکه مصلی را از طریق تهاتر تکمیل کنیم . بحث مهمی که باید از طریق تهاتر پیگیری شود بحث تکمیل طبقه زیر زمین مصلی است.

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهریار

عرفان منش درباره برنامه هایی که ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار برای هفته تشکیل نماز جمعه در نظر گرفته است، اظهار داشت: ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار برنامه های متنوعی را برای دوم الی نهم مرداد ماه مصادف با هفته نماز جمعه مد نظر دارد از جمله:

-تشکیل شورای اداری ویژه نماز های جمعه شهرستان شهریار .

-برگزاری مسابقه احکام بین نمازگزاران نماز جمعه

-بیان احکام در نماز های جمعه از طریق تریبون نماز جمعه

-برگزاری نمایشگاه عکس نماز جمعه و نمایشگاه کتاب

-تشکیل کمیته ورزشی برای برگزاری مسابقات ورزشی و پیاده روی ویژه آدینه

-راهپیمائی خانوادگی

– فعالیت در فضای مجازی

-تشکیل نشست ویژه خبری

-دیدار مسئولین ادارات و ارگان ها و نهادها با امام جمعه شهرستان شهریار

-دیدار از خانواده شهید مداحی به عنوان اولین مسئول ستاد نماز جمعه

-تقدیر از خانواده شهدای مدافع حرم

-تقدیر از دستگاه های همکار نماز جمعه

-تقدیر از جوانان دارای مقام قرآنی، علمی و ورزشی

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.