فرماندار شهریار:

برخوردهای سلیقه ای در حوزه تولید و اقتصاد زیان بار است

فرماندار شهریار گفت: برای آنکه از وضعیت نه چندان مطلوب حاکم بر حوزه تولید و صنعت خارج شویم، نیازمند برنامه ریزی، تلاش و کار مضاعف هستیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی و صنعتی شهرستان شهریار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

سعید ناجی فرماندار شهریار ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی و صنعتی کشور گفت: برای آنکه از وضعیت نه چندان مطلوب حاکم بر حوزه تولید و صنعت خارج شویم، نیازمند برنامه ریزی، تلاش و کار مضاعف هستیم.

وی ادامه داد: شرایط نامناسب کنونی ناشی از برخی برخوردهای سلیقه ای در حوزه اقتصاد و تولید بوده که لازم است ادارات و سازمان های مرتبط با اجتناب از این گونه برخوردها و با تلاش و همت مضاعف وضعیت فعلی را بهبود بخشند.

ناجی افزود: برگزاری نشست های این چنینی فرصتی بسیار ارزشمند به منظور آشنایی با مسایل و مشکلات صنعت و اقتصاد و ارائه راهکارهای مناسب برای برون رفت از شرایط نامناسب اقتصادی و صنعتی خواهد بود.

وی افزود: دولت دهم عزم جدی برای کمک به این دو حوزه کلیدی داشته و در همین راستا گام های استواری نیز برداشته است.

ناجی گفت: از تمامی کسانی که سرمایه های خود را در مسیر تولید و اقتصاد قرار داده اند باید قدردانی کرد چرا که اهمیت این موضوعی زمانی بیشتر می شود که محصول نهایی و اشتغال برای منطقه به ارمغان آمده و باعث پیشرفت شهرستان می‌شود.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.