پژو

برخورد پژو ۴۰۵ با تیر برق در شهریار حادثه آفرید+تصویر

برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با تیر برق در شهریار منجر به بروز خسارت مالی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با تیر برق در بلوار شهیدان مداحی شهریار منجر به بروز خسارت مالی شد.

مهندس احمد کریمی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار در همین رابطه به راه مبین گفت: طی تماس های مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار، برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به تیر برق در بلوار شهیدان مداحی شهریار گزارش شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار ادامه داد: با اعلام این خبر، ماموران ایستگاه ۲۰۱ امیریه با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

مهندس احمد کریمی افزود: با حضور ماموران آتش نشانی در محل و بررسی ابعاد حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به علت تخطی از سرعت مجاز و عدم توانایی در کنترل خودرو، به تیر برق فشار قوی مستقر در کنار جاده برخورد کرده و دچار واژگونی شده است.

وی بیان کرد: ماموران ضمن ایمن سازی کامل محل و خروج راننده از داخل خودرو، محل حادثه را تحویل پلیس راهور و امداد برق دادند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم با مجروحی نداشت اما برخورد خودرو با تیربرق و واژگونی آن منجر به بروز خسارت مالی شد.

پژو

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code