سالمی

برخی آمریکا را کدخدا می دانستند/دشمن قصد دارد انقلاب اسلامی را از مسیر خود منحرف کند

امام جمعه شهریار گفت:دشمن امروز از اینکه جزو چند کشور دارای فناوری هسته ای در دنیا هستیم میسوزد و در آتش خشم قرار دارد و برای اینکه بخواهد به خواسته های خود برسد ما را تروریست و آزادی خواهان جهان را تروریست میداند و میخواند.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حجت الاسلام و المسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهریار که با حضور مردم انقلابی و ولایت مدار در مصلی امام خمینی این شهر برگزار شد با اشاره به فرا رسیدن ایام میلاد امام حسن عسگری عنوان کرد: روز حمل و نقل را در پیش داریم ،به عزیزان زحمت کش در این حوزه کمتر توجه شده که امید است توجه به این قشر هم بیشتر شود.

امام جمعه شهریار ادامه داد:ما به این بزرگواران از جانب خود و مردم تهنیت میگوئیم ،چرا که این عزیزان بی منت به و دولت و نظام و خدمت میکنند و از مسئولان میخواهیم که برای رفع مشکلات این عزیزان هر چه از دستشان بر می آید انجام دهند.

وی گفت:مناسبت دیگر وفات حضرت معصومه سلام الله علیها است که در قم مزار شریفشان قرار دارد که مرجع حضور مردم و گرد این بانوی شریفه حوزه علمیه قرار دارد و از انوار این مضجع مطهر بهره مند میشوند و مناسبت دیگر در هفته پیش رو شهادت شهید مفتح است که به دست منافقین و گروهک فرقان به شهادت رسید که به نام روز وحدت و دانشگاه نام گذاری شده است ،به واقع با خون همین شهدا امروز دانشگاه و حوزه علمیه رشد و تعالی پیدا کرده است و به خوبی وحدت و یکپارچگی را دارد.
وی بیان کرد: همچنین مناسبت دیگری که داریم شهادت شهید تندگویان است که غریبانه به شهادت رسید ،شهیدی که ۱۱سال اسیر بودند و در دوران ریاست جمهوری شهید رجایی وزیر نفت بود و در پایان به خواسته اش که شهادت بود رسید.

موسی سالمی افزود: بیان کرد:در دیدار اخیر رهبری با خانواده شهدا ایشان بیاناتی داشتند که فرموده اند :مردم و مؤمنان مراقب باشید که دشمن برای سال ۹۸نقشه کشیده است و دشمن به دنبال سه چیز است که آن هم فشار اقتصادی ،روانی و درپایان فشار عملی است.
سالمی ادامه داد:با تحریم و تبلیغ و بحث حملات تروریستی میخواهند که ما را از مسیر خارج کنند اما این را باید به آنها بگوئیم که ما نقطه قوت های بسیاری داریم این است که دشمن در موقعیت ضعف قرار گرفته است چرا که ملت شجاع و با ایمان است ،امروز ما پیشرفت هسته ای داشته ایم و در مسائل علمی رشد دو صد چندان داشته ایم.

امام جمعه شهریار گفت:دشمن امروز از اینکه جزو چند کشور دارای فناوری هسته ای در دنیا هستیم میسوزد و در آتش خشم قرار دارد و برای اینکه بخواهد به خواسته های خود برسد ما را تروریست و آزادی خواهان جهان را تروریست میداند و میخواند.

سالمی افزود:رهبری بارها فرموده اند که دشمنان بحث اصلیشان این است که ما دست از انقلاب و اسلام و استقلال داشتن برداریم،این را به دشمنان میگوئیم که هیچ قانون بین المللی وجود ندارد که که مسائل دفاعی را بخواهد مورد بررسی قرار دهد،این را به دشمنان میگوئیم که شما خود را نشان داده اید و تعهداتی که در برجام داشتید دیدیم که چطور به آن عمل کردید.
سالمی گفت:برخی آمریکا را کد خدا میدانستند و امروز میگویند که آمریکا فلان است و بیسار است،دشمن به دنبال این است که توان دفاعی کشور ما را کم کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.