سردار علی فدوی

فرمانده نیروی دریایی سپاه:

برخی از این کشورها حد و اندازه انقلاب اسلامی و قابل مقایسه با آن نیستند/مبادا جای دشمن بزرگ و یک قوم ذلیل عوض شود

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: هر اقدامی که انجام می‌دهیم اصل را بر خداوند می‌گذاریم و بر این باوریم که هر اتفاقی که پس از عمل به وظیفه‌مان رُخ می‌دهد، مصلحت حق تعالی است، کجا سراغ دارید که کشتی آمریکایی توقیف و برخی نیروهای آن‌ دستگیر شوند؟ امروز زمانی که کشتی‌های خارجی به سمت تنگه هرمز می‌آیند، این استرس را دارند که در جهنم هستند و این وضعیتی است که امروز دشمنان به واسطه قدرت ایران اسلامی دارند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در مراسم معنوی شبی با شهدا و مدافعان حرم که در مصلای امام خمینی شهریار برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم گفت: تهاجم دشمنان انقلاب به ویژه شیطان ببزرگ آمریکا در تمامی ابعاد از ابتدای انقلاب و ۳۹ سال گذشته تا کنون همواره ادامه داشته اما این اقتدار و قدرت انقلاب بود که توطئه ها خنثی کرده و در این کارزار دشمنان انقلاب هر روز ضعیف‌تر می‌شوند.

سردار علی فدوی

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما با توکل به قدرت الهی و بر مبنای وطیفه هر لحظه در حال افزایش اقتدار نظام اسلامی از زمان جنگ تا کنون هستیم و با وجود بیشتر بودن تعداد تجهیزات نظامی دشمن ، نیروی ایمان این مردم همواره بر ناوها و موشکها و تانکها و هواپیماها پیروز بوده است.

دریادار فدوی با اشاره به لزوم افزایش توان نظامی کشور در مقابل استکبار و بدخواهان نظام تصریح کرد: هر روز بر قدرت این نظام مقدس افزوده می‌شود و دشمنان انقلاب و اسلام خوار و ذلیل‌تر می‌شوند؛ بنابراین وظیفه ماست که براساس نص صریح قرآن به توان دفاعی خود بیافزاییم و همچنان نیز در این مسیر حرکت کنیم.

فرمانده نیروی دریایی اظهار داشت: دشمنان بارها بیان داشته‌اند که هزینه مقابله آن‌ها با نظام جمهوری اسلامی بیش از نفع آن بوده است، استکبار در تمام زمینه‌ها در منطقه با شکست روبه‌رو شده و به این نتیجه  رسیده که نمی‌تواند مستقیم با انقلاب روبه‌رو شود و همه این ایستادگی‌هایی که در جهان رُخ داد و استکبار را زمین‌گیر کرد، به واسطه انقلاب اسلامی بوده است.

َشبی با شهدا با حضور سردار فدوی

دریادار فدوی: بعد از پیروزی انقلاب و پایان جنگ تحمیلی، دائم مردم در حال محک خوردن بودند، که البته به خوبی با ایستادگی در مقابل دشمنان و مردانه قرار گرفتن پشت ولایت فقیه، انقلاب و اسلام وعده خداوند را محقق کردند.

وی بیان داشت: ما امروز در سرزمین خود با دشمن روبه‌رو نیستیم و در خارج از کشور هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر با آن‌ها روبه‌رو هستیم که این مایه عزّت و بزرگی است چراکه عزّت، شرف و امنیت در سایه ایستادگی و مقاومت میسر می‌شود.

فدوی تصریح کرد: امروز به جایی رسیده‌ایم که دشمن تلاش می‌کند توانی ایجاد کند که در مقابل توان جمهوری اسلامی ایران بازدارنده باشد و اینها همه به واسطه قدرت انقلاب اسلامی است و علّت اصلی این مهّم اسلام، انقلاب، امام، رهبری و حضور مردم ولایی است.

علی فدوی گفت: ما برای پیروزی‌های روزافزون خود همچنان پر قدرت در این مسیر حرکت می‌کنیم، مسیری که در دفاع از اسلام، انقلاب، ولایت فقیه، شهادت‌طلبی و ایثارگری است و  هیچ‌گاه از انقلاب، اسلام و ولایت‌فقیه دست نمی‌کشیم و دشمنان را ذلیل و خوار می‌کنیم.

َشبی با شهدا با حضور سردار فدوی

سردار فدوی خاطر نشان کرد:‌ همه باید بدانیم که هیچ کشوری نمی‌تواند در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، همچنان که بسیار از کشورهای بزرگ نیز به این مهّم اذعان دارند، چه بسا برخی قوم و قبیله‌های کوچک حتی توان ایستادن در مقابل قدرت جمهوری اسلامی را ندارند و حتی ما به آن‌ها فکر هم نمی‌کنیم؛ چرا که زبون و حقیرند.

وی گفت: هر اقدامی که انجام می‌دهیم اصل را بر خداوند می‌گذاریم و بر این باوریم که هر اتفاقی که پس از عمل به وظیفه‌مان رُخ می‌دهد، مصلحت حق تعالی است، کجا سراغ دارید که کشتی آمریکایی توقیف و برخی نیروهای آن‌ دستگیر شوند؟ امروز زمانی که  کشتی‌های خارجی به سمت تنگه هرمز می‌آیند، این استرس را دارند که در جهنم هستند و این وضعیتی است که امروز دشمنان به واسطه قدرت ایران اسلامی دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان گفت: هر روز که پیش می‌رویم شاهد این هستیم که امت اسلامی در حال پای کار آمدن است و این خود پایه و اساس تحقق وعده الهی است؛ اما باید همواره مراقب بود که مبادا جای دشمن عوض شود؛ چرا که شیطان بزرگ همچنان آمریکا است و باید مراقب بود که مبادا این دشمن بزرگ، جای خود را به دشمنان ذلیل و یک قوم حقیر بدهد.

 

   

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.