سلیمی

عضو هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان:

برخی افراد در صندوق فرهنگیان شرکت خانوادگی احداث کرده اند

عضو هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تبانی های مختلفی در صندوق ذخیره فرهنگیان به چشم می خورد و مدارک دال بر آن است که برخی آقایان در این صندوق علاوه بر تأسیس شرکت های خانوادگی، به خودشان وام داده اند که این وام ها علاوه بر نجومی بودن، سودهای بسیار پایینی دارند که برخی از این اعداد شگفت آور است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، سخنگوی کمیسیون آموزش و عضو هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

در خصوص روند تحقیق و تفحص از این صندوق اظهار داشت: کار تحقیق و تفحص از این صندوق شروع شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رقم ۸ هزار میلیارد اختلاس از بانک سرمایه صحیح است یا خیر عنوان کرد: تخلفات بسیار گسترده تر از این مقدار بوده و بررسی های اولیه نشان می دهد مشکلات مالی فراوانی در این صندوق وجود دارد.

عضو هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه رقم دقیق تخلفات با پایان گرفتن روند تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام می شود گفت: همه شرکت های زیر مجموعه صندوق ذخیره بررسی می شوند که برای نتیجه گیری بهتر تقسیم کاری صورت گرفته است.

سلیمی عنوان کرد: تخلفاتی که تا کنون اسناد آن به دست ما رسیده علاوه بر بانک سرمایه مربوط به برخی از شرکت های زیر مجموعه صندوق ذخیره هم می شود که تخلفات در این بخش هم بسیار گسترده است.

وی خاطرنشان کرد: تبانی های مختلفی در صندوق ذخیره فرهنگیان به چشم می خورد و مدارک دال بر آن است که برخی آقایان در این صندوق علاوه بر تأسیس شرکت های خانوادگی، به خودشان وام داده اند که این وام ها علاوه بر نجومی بودن، سودهای بسیار پایینی دارند که برخی از این اعداد شگفت آور است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.