دیدار و گفتگو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار با امام جمعه شهریار

در دیدار رئیس اداره ارشاد و امام جمعه شهریار صورت گرفت:

بررسی راهکارهای فرهنگی و سرمایه‌های اجتماعی برای مقابله با کرونا

در دیدار صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار با امام جمعه شهریار بررسی راهکارهای فرهنگی و سرمایه‌های اجتماعی برای مقابله با کرونا بحث و تبادل نظر شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در دیدار صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار با امام جمعه شهریار بررسی راهکارهای فرهنگی و سرمایه‌های اجتماعی برای مقابله با کرونا بحث و تبادل نظر شد.

نادر نیک خواه رئیس اداره و دبیر شورای فرهنگ عمومی با حضور در دفتر امام جمعه، پیرامون حوزه­های مختلف فرهنگی به گفتگو پرداخت .

بنا برهمین گزارش، در این دیدار نیک­خواه به ارائه گزارشی در خصوص جلسات برگزار شده شورای فرهنگ عمومی درسال گذشته پرداخته و تشکیل اتاق فکر و مباحث مطرحه شده در آن تحت ارشادات عالمانه امام جمعه را از ویژگیهای ارزشمند شورا برشمرد .

حجت الاسلام سالمی ضمن بیان بخشی از فعالیت های انجام شده در شهرستان در خصوص تهیه بسته های معیشتی پیرو فرمایش مقام معظم رهبری برای نیازمندانی که در اثر ویروس کرونا دچار فقر شده اند از تمامی نهادها و خیرین تشکر کرده و رویکرد آتی دستور جلسات شورا را در همین راستا با اتکاء به سرمایه های اجتماعی شهرستان عنوان نمودند.

دیدار و گفتگو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار با امام جمعه شهریار

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.