وزیر اموزش پرورش

وزیر آموزش و پرورش:

بررسی سوابق تحصیلی مجددا صورات میگیرد

وزیر آموزش و پرورش گفت: بررسی مجدد سوابق تحصیلی در دستور کار است و وزیر علوم نتیجه آن را اعلام میکند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری  میزان، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه آیین رونمایی طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی دانش‌آموزان، والدین و کارکنان و نسخه ارتقاء یافته سامانه جامع مراقبت‌های روانی اجتماعی دانش‌آموزان (نماد) درباره تبلیغات کتب کمک آموزشی، در جمع خبرنگاران  اظهار داشت : تا زمانی که کنکور را به شکل موجود داریم نمی‌توانیم بگوییم بچه‌ها کلاس کنکور نروند و از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده نکنند.

وی افزود: در این راستا در هفته آینده دستورالعمل جدید برای کتاب‌های کمک آموزشی و آزمون‌های آزمایشی به استان‌ها ابلاغ می‌کنیم و تکلیف مدارس در استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی و همکاری با مؤسسات روشن می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مؤسسات آموزشی مجوز از دستگاه‌های دیگر دارند، گفت: در حال بررسی مجوز‌های این موسسات هستیم.

بطحایی درباره موضوع بررسی سوابق تحصیلی گفت: در شورای سنجش و پذیرش دانشجو، موضوع بررسی مجدد سوابق تحصیلی در دستور کار است که وزیر علوم نتیجه را اعلام می‌کند.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا شیر مدارس توزیع نشد، اظهار کرد: تا پول نیاید نمی‌توان توزیع شیر را در مدارس شروع کرد، اما امیدواریم تخصیص اعتبار صورت گیرد و به محض تخصیص اعتبار، توزیع آغاز می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code