بررسی مشکل ترافیکی و نواقص محور مواصلات رزکان شهریار

به منظور بررسی مشکل ترافیکی و نواقص محور مواصلاتی رزکان شهریار جمعی از مسئولینشهرستان شهریار از این محل بازدید بعمل آوردند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار بهمراه کایانی شهردار و درخشان رئیس شورای شهر شهریار، سلگی رئیس اداره جهادکشاورزی و جمعی دیگر از مسئولین مدیریت شهری شهریار از محور مواصلاتی رزکان به اسکمان شهریار با نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد.

بنا بر این گزارش؛ این محور مواصلاتی که به دلیل برخی مشکلات ترافیکی و نواقص جاده ای، شاهد تصادفات رانندگی بوده استف طی این بازدید مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد، با انجام برخی توافقات لازم، اطراف این جاده که دارای باغات و زمین های کشاورزی می باشد از باغداران و کشاورزان خریداری شود و تعریض سازی این محور با بهره گیری از اعتبارات شهرستانی و سایر اعتبارات مرتبط صورت بگیرد.

لازم به ذکر است؛ همچنیت تا زمان تعریض نمودن این محور مواصلاتی، فرماندار شهرستان شهریار نسبت به زیر سازی و ایمن سازی های لازم اعم از خط کشی جاده، جایگذاری علائم هشدار و راهنمایی و رانندگی و نصب روشنایی مورد نیاز از اعتبارات شهرداری شهریار دستورات لازم را صادر کرد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.