بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ – اندونزی؛

برنامه روز دوم مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا

دومین روز بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ برای کاروان ایران با حضورنمایندگان در رشته‌های مختلف برگزار خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل ازخبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ روز دوشنبه (۲۹ مرداد) دومین روز خود را سپری خواهد کرد.

اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸) دنبال کنید.
**برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز دوم مسابقات به شرح زیر است:
**تیراندازی (ساعت ۶ به وقت ایران)

تفنگ ۱۰ متر مردان و زنان: الهه احمدی، آرمینا صادقیان، امیرمحمد نکونام، امیرسیاوش ذوالفقاریان، مقدماتی و فینال

تراپ آقایان و بانوان، روز دوم و فینال
**دوچرخه سواری (ساعت ۷ و ۳۰ به وقت ایران)

کوهستان (دانهیل): حسین زنجانیان
**تکواندو  (ساعت ۶:۳۰  به وقت ایران)

۵۸ کیلوگرم: فرزان عاشورزاده

۵۳ کیلوگرم:  الهه شیدانی

۶۷ کیلوگرم: ملکیا میرحسینی
**کشتی آزاد  (ساعت ۱۰:۳۰ به وقت ایران)

۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی
**ووشو (تالو از ساعت ۴ به وقت ایران و ساندا از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران)

ساندا: فاطمه حیدری و هانیه رجبی
**قایقرانی  (از ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران)

تک نفره سبک وزن مردان: محسن شادی

تک نفره سبک وزن زنان: نازنین ملایی

دونفره سبک وزن مردان: امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی

دونفره سبک وزن زنان: نازنین رحمانی و مریم امیدی

چهارنفره مردان سبک وزن: بهمن نسیمی، مجتبی شجاعی، مسعود محمدی، سیاوش سیدی
**شمشیربازی  (از ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران)

سابر مردان انفرادی: محمد اسماعیلی، محمد رضایی

سابر بانوان انفرادی: نجمه سازنچیان، فائزه رفیعی
**تنیس  (ساعت ۸ به وقت ایران)

دوبل مردان: شاهین ‌‎خالدان و امیرحسین بادی

انفرادی بانوان: ‎غزل پاک باطن
‎**ژیمناستیک  (صبح از ساعت ۷ و ۳۰ به وقت ایران و عصر از ساعت ۱۵:۳۰)

تیمی و انفرادی شش وسیله: محمدرضا خسرونژاد، سعیدرضا کیخا، سامان مدنی و مهدی احمدکهنی
**سپک تاکرا  (ساعت ۶ به وقت ایران)

ماده (team event): ایران – هند
**پاراگلایدر   (ساعت ۵:۳۰ به وقت ایران)

ماده فرود دقت انفرادی: علیرضا عمیدی، محمود شیرازی نیا و حسین عباسقلی زاده
**کبدی  (ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران)

بانوان: ایران – بنگلادش

مردان: ایران – پاکستان
**سوارکاری  (ساعت ۵:۳۰ به وقت ایران)

درساژ: لیتا سهیلا سهی
**هندبال (ساعت ۱۲ به وقت ایران)

ایران – بحرین
**والیبال ساحلی  (ساعت ۶:۳۰  به وقت ایران)

ایران الف (رئوفی – میرزاعلی) – تیمور شرقی

ایران ب (سالمی – وکیلی) – تایلند
**فوتبال: (ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران)

ایران – میانمار

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code