نشست

برگزاری نشست بصیرت سیاسی با عنوان «شاخصه انتخاب اصلح در شهریار

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشست بصیرت سیاسی با عنوان شاخصه انتخاب اصلح در شهرستان شهریار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشست بصیرت سیاسی با عنوان «شاخصه انتخاب اصلح با توجه به بیانات مقام معظم رهبری» به همت واحد پژوهش مدرسه علمیه نرجس خاتون(س) شهریار در سالن جلسات این حوزه علمیه برگزار شد.
علیرضا ابراهیمیان کارشناس مسائل سیاسی در این نشست به چیستی و چرایی انتخاب اصلح و شبهات پیرامون آن اشاره کرد و گفت: نتیجه انتخاب صحیح قوی شدن در عرصه قانون گذاری و نظارت خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه مجلس قوی و انقلابی می تواند دولت را از بی برنامگی در بیاورد، ادامه داد: مجلس قوی در سیاست داخلی و خارجی موثر است.
ابراهیمیان به عملیات روانی رسانه های معاند اشاره کرد و افزود: در این برهه از تاریخ انقلاب با جنگ رسانه ای متعددی و نقش آن درهمسو کردن تفکرات با برنامه های ضد دینی و فرهنگی روبه رو هستیم.
این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو حربه دشمن را در عرصه رسانه ای خنثی و ریشه های انقلاب را مستحکم تر و غیرقابل آسیب می کند.
وی با تاکید بر اینکه آرای مردم باید به کسانی باشد که همسو با ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی باشد، اظهار داشت: به هر میزان مردم به تبعات مثبت و منفی رای و تصمیم هایشان آگاه تر باشند انتخاب آنان سالم تر و کم هزینه تر خواهد بود.
ابراهیمیان ادامه داد: البته اگر تحقیق و تفحص در شناخت کاندیدای اصلح انجام شد و به نظر انتخاب صحیحی انجام گرفت، ولی در عمل تغیراتی در شخصیت، عمل و تفکرات کاندیدای مورد نظر صورت گرفت آن زمان انسان وظیفه دینی و شرعی خود را انجام داده و ماجور خواهد بود.

 

انتهای پیام/ر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.