نشست مشترک مدیرکل امور اداری مالی استانداری تهران با مسئولین شهریار

نشست مشترک مدیرکل و کارکنان امور اداری مالی استانداری تهران با معاونت برنامه ریزی فرمانداری شهریار در فرمانداری شهریار برگزار گردید.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، نشست مشترک کارکنان حوزه اداری مالی استانداری تهران با معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهریار با حضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار، محمدی مدیرکل امور اداری مالی استانداری تهران و اشجعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد.

بنا براین گزارش؛ نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار به ضرورت توجه به حوزه اداری مالی در ادارات و دستگاه ها که می تواند پویایی سایر بخش ها را بدنبال داشته باشد تاکید کرده و با بیان اینکه این حوزه به سبب آنکه تمامی مبااحث اداری و مالی را عهده دار است می تواند با برنامه ریزی درست، کمک به کارکنان در جهت پیشرفت آنها را از راه های مختلف فراهم کند، مسائل و نکات مرتبطی را در خصوص امور اداری و مالی تشریح کرد.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با اشاره به اهمیت نقش این حوزه در سازمان ها و نهاد ها در برقراری نظم و ایجاد انگیزه های خدمت به مردم، حوزه اداری مالی را از جهات بسیاری تاثیر گذار عنوان کرد و افزود: خواستگاه وجود انگیزه های سالم در مجموعه که منجر به تغییرات چشمگیر و سازنده می شود منحصراً به حوزه اداری مالی مرتبط می شود و لذا اگر قوت یا ضعفی در سیستم وجود دارد از همین حوزه سرچشمه میگیرد.
 
محمدی مدیر کل امور اداری مالی استانداری تهران نیز در ادامه به لزوم توجه ویژه به خدمتگزارانی که با دلسوزی به انجام امور محوله می پردازند تاکید کرد و همچنین اظهار داشت حوزه اداری مالی به دلیل اینکه باید با دقت و توجه ویژه به رصد مجموعه بپردازد، نیازمند سیستم های مدیریتی و فناوری های به روز می باشد؛ لذا می بایست به ارتقای کل سیستم اهتمام ورزید.
 
همچنین اشجعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شهریار، به ضرورت پویایی حوزه اداری مالی اشاره کرد و بیان داشت: یکی از مشکلات موجود در ادارات نداشتن بانک اطلاعات کامل و به روز می باشد این عدم حضور منجر به عدم نظارت دقیق گردیده که به لطف خدا در چند ماه اخیر نسبت جمع آوری این اطلاعات اقدامات ارزنده ای صورت پذیرفته  و با آموزش مستمر کارکنان در جهت پویایی سیستم اداری شاهد تغییرات قابل توجهی بوده ایم.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.