سپاه ناحیه شهریار

فرمانده سپاه ناحیه شهریار:

بسیج گوش به فرمان ولی امر و در اوج آمادگی و اقتدار است

سرهنگ پاسدار امین‌الله یامینی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریارگفت:رهبری همواره بر نفوذ هشدار جدی دادند، از این رو کلام رهبری نیاز به تفسیر ندارد و بسیج همواره در جلوگیری از نفوذ دشمن پیشگام است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سرهنگ پاسدار امین‌الله یامینی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریارگفت:رهبری همواره بر نفوذ هشدار جدی دادند، از این رو کلام رهبری نیاز به تفسیر ندارد و بسیج همواره در جلوگیری از نفوذ دشمن پیشگام است.

یامینی اظهار داشت: فرمایشات رهبری روشن و واضح است و نیاز به تفسیر ندارد، اما متأسفانه امروز شاهد آن هستیم که عده‌ای این فرمایشات را تفسیر به رأی می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه شهریار افزود: امروزه پروژه نفوذی که مقام معظم رهبری قریب به بیش از ۴ ماه است اشاره می‌کنند ممکن است در تمامی ابعاد از جمله نظامی، امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و به ویژه فرهنگی رخ دهد و وظیفه همه ما جلوگیری از این نفوذ با پیروی از ولایت است.

سرهنگ یامینی گفت: امرزوه بسیج در اوج اقتدار و آمادگی گوش به فرمان ولی امر و مقتدای خویش است و این خروش بسیج است که جلوی نفوذ دشمن را تا کنون گرفته و در آینده نیز با قدرت و صلابت خویش، در راستای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی گام بر‌می‌دارد.

 

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.