موسی سالمی امام جمعه شهریار

امام جمعه شهریار:

بعضی مسئولین در تبلیغات، گفتار، بوق و کرنا کردن و کلی گویی استادند /بعضی‌ها حرف از وحدت و تک قطبی می‌زنند اما دور از چشم مردم با سران فتنه یا عوامل فتنه دیدار می‌کنند/بسیج دیپلماسی حرف نمیزند بلکه انقلابی عمل می‌کند

حجت الاسلام سالمی امام جمعه شهریار گفت: یک عده افراد داخل سینه چاک آمریکاییها و اروپایی ها میخواستند بگویند ما میخواستیم با مذاکرات مملکت را گل و بلبل کنیم اما رهبری نگذاشت و این موضوع را آماده کرده بودند، اما رهبری فرمود بروید مذاکره کنید اما آمریکاییها بدعهد و فریبکارند و به آنها خوش بین نیستیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حجت‌الاسلام والمسلمین موسی سالمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش و عبادی سیاسی جمعه که با حضور پر شور ملت مومن و اقشار مختلف مردم شهریار در مصلی امام خمینی این شهر برگزار شد، پس از دعوت همگان به تقوای الهی ضمن تشکر از تمامی دست اندکاران راهپیمایی بزرگ اربعین از تمامی مردم خواست تا برای حضور در این راهپیمایی مقدس قوانین و مقررات وضع شده را رعایت کرده و ایجاد مشکل نکنند.
امام جمعه شهریار ضمن گلایه از مسئولین در تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی گفت: مسئولین کشور می‌گویند تورم تک رقمی شده و یا بر فرض تورم صفر شده باشد، آیا برای مردم ملموس بوده و مشکلات معیشتی، اقتصادی، مسکن و اجاره ندارند؟
سالمی افزود: با برگزاری سمینار‌ها و جلسات پرخرج که از بودجه بیت‌المال هزینه می‌شود که دردی دوا نمی‎‌شود و باید دید، مردم در واقعیت چه دیده‌اند و چه نظری دارند. توقع این است مسئولین امر اعم از اقتصادی، وزرای دولت، مدیران ریز و درشت، مسئولین بانک‌ها برای بهبود معیشت مردم و تحقق اقتصاد مقاومتی چه کرده‌اند.
وی گفت: بعضی مسئولین در تبلیغات، گفتار، بوق و کرنا کردن و کلی گویی استادند اما عمل کجاست؟ گفته می‌شود دهها شرکت در ایران فعال شده‌اند اما صدها نفر از هموطنان ما بیکار شده‌اند، چرا باید جوانان ما بیکار شده و بجای آن خارجی‌ها مشغول شوند. می‌گویند که تورم پایین آمده و اشتغال‌زایی شده، پس چرا تأثیر آن را مردم نمی‌بینند و این تعداد بیکار وجود دارد.

موسی سالمی امام جمعه شهریار
سالمی تصریح کرد: مردم تورم پایین نمی‌خواهند بلکه می‌خواهند بیکارها مشغول کار شود، مردم می‌خواهند مجردها به راحتی ازدواج کنند و به راحتی وام بگیرند، مردم کاری با تورمی که شما میگویید ندارند.
امام جمعه شهریار اظهار داشت: عجیب‌تر این است که بعضی‌ها حرف از وحدت و تک قطبی می‌زنند اما دور از چشم مردم با سران فتنه یا عوامل فتنه دیدار کرده و حرف از دوگانگی در جامعه می‌زنند. بعضی‌ها اصلاً قائل به وحدت نیستند و نمی‌دانند فرمان اتحاد و وحدت در دست ولی امر مسلمین است اما اینها حاضر به پذیرش ولایت نیستند اما در حرف دائم از لفظ "مقام معظم رهبری" استفاده می‌کنند.

موسی سالمی امام جمعه شهریار
وی با اشاره به پیش رو بودن هفته بسیج گفت: امام فرمود که بسیجیان جهان اسلام باید در تفکر تشکیل حکومت بزرگ اسلامی باشند، هر کسی این نیروی مردمی و تفکر بسیجی را تضعیف کند مسلمان نیست و این حرف فرمایش امام است.
حجت الاسلام سالمی گفت: فعالیت بسیج اقدامات انقلابی است و نه اینکه حرف بزند و روی آن خاک بشیند، بسیج دیپلماسی حرف نمیزند بلکه انقلابی عمل می‌کند، دیپلماسی آن خنده نیست بلکه بر مبنای دیپلماسی پیغمبر (ص) است یعنی اَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم است.
وی گفت: یک عده افراد داخل سینه چاک آمریکاییها و اروپایی ها میخواستند بگویند ما میخواستیم با مذاکرات مملکت را گل و بلبل کنیم اما رهبری نگذاشت و این موضوع را آماده کرده بودند، اما رهبری فرمود بروید مذاکره کنید اما آمریکاییها بدعهد و فریبکارند و به آنها خوش بین نیستیم.
آیا سازش با آمریکا دریاچه ارومیه را پر می‌کند؟ لیبی کم سازش داشت؟ همین عربستان کم نوکر آمریکاست؟ رهبری بارها فرمودند راه اقتصاد مقاومتی استحکام داخلی است و باید بر داشته‌های داخلی تکیه کرد و به مردم اعتماد داشت.


 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.