رئیس اداره بهزیستی شهریار:

«بهزیستی» در هنگام وقوع حوادث و بلایای طبیعی نقش اساسی دارد

جلسه مدیریت بحران شهریار در اداره بهزیستی این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، جلسه مدیریت بحران شهریار به منظور بررسی اقدامات و عملکرد دستگاه های مختلف و مردم قبل و بعد از وقوع حادثه، در محل اداره بهزیستی این شهرستان برگزار شد.

خدامعلی نورانی رئیس اداره بهزیستی شهریار در این جلسه ضمن اشاره به نقش این نهاد در هنگام وقوع حوادث و بلایای طبیعی گفت: بهزیستی یکی از نهادهایی است که نقش بسیار مهمی قبل و بعد از وقوع حوادث و بلایای طبیعی بر عهده دارد.

وی ادامه داد: برای به حداقل رساندن تلفات و خسارت های ناشی از حوادث همواره باید مواردی ایمنی و خدماتی مد نظر قرار گرفته شود، از جمله این موارد می توان به پیگیری بیمه حوادث مراکز، تهیه اقلام مورد نیاز مردم در مواقع بحران و حادثه، آموزش موارد ایمنی به کارمندان و همچنین تعیین محل های اسکان موقت اشاره کرد.

نورانی ادامه داد: مردم معمولا در هنگام بروز حوادث و بلایای طبیعی آرامش و خونسردی خود را از دست می دهند، لذا نقش نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی در این زمان بسیار مهم جلوه می کند.

رئیس اداره بهزیستی شهریار گفت:در هر اداره و نهادی باید فردی به عنوان مسئول بحران آن اداره در نظر گرفته شود چرا که رعایت موارد پیشگیرانه و آموزش نکات ایمنی در هنگام وقوع حادثه تا حد زیادی خسارات ناشی از حوادث و بلایای طبیعی را کاهش می دهد.

در این جلسه رئیس، معاونین اداره بهزیستی و جمعی از مسئولان شهری حضور داشتند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

۱ دیدگاه

  1. ناشناس پاسخ

    اداره بهزیستی شهریار هیچ اقدامی برای کودکان خیابانی و کودکان کار نکرده.