دستجردی

وزیر سابق بهداشت و درمان:

به دولتی که وزیرش می گوید «بیشعور» نیازی نداریم/جمعه به حکومت ۴درصدی ها پایان می دهیم

وزیر سابق بهداشت و درمان:امروز شاهد آن هستیم حقوق های صد ها و دویست میلیونی به برخی افراد خاص پرداخت می شود و در مقابل می بینیم کارگر معدن دچار گاز گرفتگی شده و زیر آوار از دنیا می رود، در حالی که حقوق آن ها تنها هفتصد و یا هشتصد هزار تومان بوده است. آیا این با عدالت اسلامی سازگار است؟مسلما این موضوع با عدالت اسلامی سازگار نیست.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، دکتر مرضیه وحید دستجردی وزیر سابق بهداشت و درمان پزشکی در همایش حامیان حجت الاسلام رئیسی در مسجد سلمان فارسی شهر اندیشه ضمن اشاره به اهمیت موضوع و انتخابات و لزوم مشارکت تمامی آحاد جامعه گفت:  کسانی که به برکت آرای شما مردم در انتخابات ریاست جهوری و شورای شهر و روستا پای به عرصه مدیریت کشور می گذارند، باید خدمت گذار واقعی مردم باشند.

وزیر سابق بهداشت و درمان ادامه داد: خدمت به شما مردم بالاترین توفیق در دریای الهی و عالم است چرا که شما بهترین مردم هستید، من از زمان کودکی به یاد دارم پدر مرحومم ما را سفارش به خدمت رسانی به مردم می کرد چرا که عقیده داشت مردم کشورما بهترین مردم عالم هستند.

دستجردی

دکتر وحید دستجردی افزود: جمهوری اسلامی ایران برپا شده تا به شما مردم خدمت کند. جمهوری اسلامی ایران برای آن برپا شد که فقر از میان برود و فاصله ای میان فقیر و غنی وجود نداشته باشد، جمهوری اسلامی برای آن پرپا شد که تبیعض در جامعه حاکم نباشد و عدالت به معنای واقعی کلمه در جامعه حکم فرما باشد.

وی افزود: امروز شاهد آن هستیم حقوق های صد ها و دویست میلیونی به برخی افراد خاص پرداخت می شود و در مقابل می بینیم کارگر معدن دچار گاز گرفتگی شده و زیر آوار از دنیا می رود، در حالی که حقوق آن ها تنها هفتصد و یا هشتصد هزار تومان بوده است. آیا این با عدالت اسلامی سازگار است؟مسلما این موضوع با عدالت اسلامی سازگار نیست.

دستجردی

دستجردی ادامه داد: مردم ما نمی پسندند وزیر دولت به فرمانداری که منتصب خودشان است بگوید: «بیشعور!  من برسم تهران اولین کاری که می کنم تو را عزل می کنم». مردم ما نمی پسندند وقتی خبرنگاری که قصد دارد از مطالبه مردم سوال کند میکروفون را از دست او می گیرند، مردم ما نمی پسندند فاصله طبقاتی بین فقیر و غنی وجود داشته باشد و ۴ درصد شما بر ۹۶ درصد مردم حاکم باشند،نباید مجددا اجازه وقوع چنین اتفاقی را داد.

نماینده سابق مجلس بیان کرد: آیا مردم می پسندند عده ای که روابطی نزدیک با دولتی ها دارند وام های کلان با صفر درصد سود گرفته اما وقتی یک جوان قصد دریافت وام کارآفرینی و یا ازدواج را داشته باشد به بهانه های واهی از پرداخت وام دریغ کرده و او را ساعت ها پشت در معطل می کنند، آیا این با عدالت اسلامی سازگار است؟

دکتر دستجردی گفت: ۲۹ اردیبهشت به کسی رای خواهیم داد که نماد ساده زیستی، مردم مداری و مردم سالاری است،  29 اردیبشهت با حضور در پای صندوق های رای نشان می دهیم ۹۶ درصدی ها حاکم بر مردم هستند نه ۴ درصدی های شکمباره، نه آن هایی که با ظلم و زور قصد گذاشتن اموال بیت المال در جیب خود را دارند.

دستجردی

وی ادامه داد: مردم عزیز، اینکه امروز ملت ما می تواند با آزادی کامل رای دهد و سرنوشت کشور را خودش تعیین کند یک افتخار بسیار بزرگ است، چرا که امروز دیگر آمریکا، انگلیس و کشورهای استکباری برای ما تعیین تکلیف نمی کنند و ما خودمان رای داده و سرنوشت کشورمان را تعیین می کنیم.

وی تصریح کرد: این بار حکومت به دست مردم واقعی خواهد افتاد و مردم بر سرنوشتشتان مسلط می شوند، مردم تا کی باید شاهد بیکاری فرزندانشان باشند، خانواده ها با صرف هزینه های زیاد برای تحصیلشان امید آن دارند تا آنان دارای شغلی مناسب باشند، اما آیا اکنون شرایط به این صورت است؟ مردم از حکومت حق مسلم خودشان یعنی کار کردن را مطالبه می کنند.

دستجردی

دستجردی ادامه دادوقتی مسکن مهر هم برای مردم عزیز ساخته می شود جلوی ادامه فعالیت آن را گرفته و از تحویل واحدهای آن به مردم دریغ می کنند، آیا باید تمامی امکانات در اختیار ۴ درصدی ها باشد؟ پس در این میان نقش مردم چیست، آیا فقط باید هنگام انتخابات برای مردم ارزش قائل شوید ؟

دکتر مرضیه وحید دستجردی در پایان گفت: ما نیاز به یک حکومت و دولت مدبر واقعی و تدبیر واقعی داریم، نه دولت تزویر، نیاز به دولتی داریم که به فرزندانمان اهمیت داده و شبانه روز برای  مردم تلاش و مجاهدت کند و جان خود را فدای این مردم کند.

دستجردی

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.