هادی العامری

هادی العامری:

به زودی خبر آزاد سازی غرب موصل را به مردم می دهیم

دبیرکل سازمان بدر عراق با بیان اینکه مرحله سوم عملیات آزادسازی غرب موصل طبق برنامه پیش می‌رود گفت: به‌زودی مژده آزادسازی غرب موصل را به مردم عراق خواهیم داد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از نسیم، هادی العامری دبیرکل سازمان بدر عراق روز دوشنبه گفت که مرحله سوم عملیات آزادسازی محور غربی موصل به صورت عالی و طبق برنامه پیش می‌رود.

وی افزود: به زودی مژده آزادسازی غرب موصل را به مردم عراق خواهیم داد.

عامری اظهار داشت که نیروهای داوطلب مردمی در روز نخست مرحله سوم عملیات آزادسازی محور غربی موصل موفق شدند غیرنظامیان را از چنگال داعش نجات داده و آنها را به مناطق امن منتقل کنند.

احمد الاسدی سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی عراق صبح دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که مرحله سوم عملیات حشدالشعبی در غرب موصل آغاز شد.

نیروهای داوطلب مردمی در روز نخست مرحله سوم عملیات آزادسازی غرب موصل، روستاهای الرکراک، سیروال، و ام حجارة العلیا را از لوث تروریستها آزاد کردند.

مأموریت آزادسازی تلعفر در غرب موصل به نیروهای داوطلب مردمی عراق واگذار شده است.

شهر تلعفر که در سال ۲۰۱۴ به اشغال گروه تروریستی داعش در آمده است، ۶۵ کیلومتر با مرکز موصل فاصله دارد.

این شهر پایگاه مهم داعش و راهی برای عبور تروریست‌ها از سوریه به موصل و بالعکس است و از این مسیر همه کمک‌های لجستیک برای داعش  فرستاده می‌شود.

نیروهای داوطلب مردمی عراق در مرحله اول و دوم عملیات خود در محور غربی موصل دهها منطقه را از لوث تروریستهای داعشی آزاد کردند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.