درخشان

عضو شورای شهر شهریار:

بودجه ۵ میلیارد تومانی برای زیباسازی شهریار تصویب شد

بهزاد درخشان با اشاره به نقش حائز اهمیت سیمای شهری در جلب رضایتمندی روحی و روانی مردم از شهرها اظهار داشت:امروزه یکی از مولفه های برجسته در حوزه مدیریت شهری، به زیبا سازی شهرها معطوف می شود.

 

به گزارش راه مبین، بهزاد درخشان با اشاره به نقش حائز اهمیت سیمای شهری در جلب رضایتمندی روحی و روانی مردم از شهرها اظهار داشت:امروزه یکی از مولفه های برجسته در حوزه مدیریت شهری، به زیبا سازی شهرها معطوف می شود.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:سیمای مخدوش و ناهنجار شهرها، علاوه بر ایجاد تشویش روحی و روانی و دلزدگی از چنین محیط هایی، به صورت مستقیم و غیر مستقیم نظم و انتظام بصری را به چالش می کشد.

وی افزود:بر اساس بررسی ها و ارزیابی های انجام شده، برخی از مناطق شهریار، اندیشه و محدوده امیریه نیازمند ساماندهی بصری هر چه مطلوب تری در عرصه شهری است.

درخشان گفت:با عنایت به نیازسنجی ها و برآوردهایی که انجام شده، پنج میلیارد تومان برای اجرای طرح های زیبا سازی شهری در نظر گرفته شده که به تدریج با تزریق و تخصیص آن تلاش می شود ساماندهی مناسب تری دراین عرصه حاصل گردد.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:رعایت استانداردهای لازم در تبلیغات محیطی، رنگ آمیزی شهر، جا نمایی، ابعاد و کیفیت تابلوهایی که در نقاط متعدد شهر مستقر می شوند، از نمونه مولفه های حائز اهمیتی است که سیمای کلی شهر را شکل می دهد.

وی در خاتمه یادآور شد:امیدواریم در سال جاری با اقدامات موثری که در حوزه شهری اجرایی و عملیاتی می شود، شاهد شهری زیباتر و سیمایی مطلوب تری در حوزه بصری باشیم که یقینا تحقق اهداف مورد نظر در این عرصه، پویایی و نشاط و طراوت شهری  مضاعفی را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.