از وزارت کشور تا فرمانداری شهریار

بیانیه‌های سریالی در مقابل روشنگری ائمه جمعه

طی روزهای اخیر و پس از بیان خطبه‌های دلسوزانه و روشنگرانه توسط ائمه جمعه در ارتباط با انتخابات، دولتی‌ها با صدور بیانیه‌های مختلف در تلاشند تا توصیه‌های دلسوزانه ائمه جمعه و روشنگری آنان را به سمت و سویی دیگر سوق دهند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از تهران نیوز، بیانیه‌های سریالی در مقابل روشنگری ائمه جمعه ، طی روزهای اخیر و پس از بیان خطبه‌های دلسوزانه و روشنگرانه توسط ائمه جمعه در رابطه با انتخابات، دولتیها با صدور بیانیه ‌های مختلف در تلاشند تا توصیه‌های دلسوزانه ائمه جمعه و روشنگری آنان را به سمت و سویی دیگر سوق دهند.

در شرایطی که تقریباً بر همگان وجود تخلفات در انتخابات ثابت شده است، اما ظاهراً برخی دولتی‌ها کماکان سعی دارند با فرافکنی و صدور بیانیه های متعدد، خطبه‌های ائمه جمعه و دلسوزان نظام و انقلاب را اختلاف افکنانه بیان کرده و فراری رو به جلو را کلید زدند.

بیانیه‌هایی که وزارت کشور پس از خطبه‌های آیت الله سید احمد خاتمی و صحبتهای آیت الله موحدی کرمانی صادر کرده و در همین سلسله اقدامات نیز پس از خطبه‌های صریح و شجاعانه حجت‌الاسلام موسی سالمی امام جمعه شهریار، فرمانداری شهرستان شهریار با صدور بیانیه سخنان امام جمعه این شهر را غیرمنصفانه خطاب کرده و با بی‌احترامی به جایگاه ائمه جمعه این خطبه‌ها را نفاق افکنانه عنوان کرده است.

در این اطلاعیه عنوان شده است که هیچ اعتراضی به کمبود تعرفه به ستاد انتخابات کشور در هیچ نقطه‌ای از ایران واصل نشده و این در حالیست که فیلم و تصاویر اعتراضات روسای ستاد انتخابات کاندیداها به وفور در فضای مجازی یافت می‌شود.

در بندی دیگر از این اطلاعیه گفته شده است که استناد تخلفات استانداران و فرمانداران و بخشداران به چه مستنداتی است که در کمال تعجب بعید است که صحبت‌های معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه در این خصوص را کمتر کسی رویت نکرده باشد.

و این‌که چرا با وجود تمدید ساعت اخذ رأی تا ۱۲ شب برخی از شعب در حالی که هنوز ساعت‌ها به پایان رأیگیری باقیست به دستور نماینده فرماندار از ورود مردم به شعب جلوگیری کرده و مانع حضور رأی دهندگان شدند.

تأکیدات امام جمعه شهریار بر تبعیت از رهبر معظم انقلاب و ولی‌فقیه زمانه با مصادیقی همچون اجرای سند خیانت بار ۲۰۳۰ در نظام آموزشی است که رهبری به‌طور قاطع و صریح پذیریش این سند را مجاز ندانسته و با آن مخالفت کردند اما آقای روحانی در سخنرانی‌های خود پیگیری و اجرای آن را در دوره چهار ساله وعده می‌دهد و سئوال اینجاست که این رفتار چه معنایی جز عدم تبعیت از ولی‌فقیه دارد ؟!

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.