کارت سوخت

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

بیش از ۱۰۰ امضا در مجلس برای ابقای کارت سوخت جمع شده است

بهرام نیا با اشاره به مزایای کارت سوخت در شفاف سازی مصرف گفت: چند روزپیش نمایندگان یک امضایی را جمع کردند برای اینکه کارت سوخت ابقا شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، حسن بهرام نیاگفت: چند روز پیش نمایندگان در مجلس امضایی را جمع آوری کردند تا کارت سوخت ابقا شود و حدود ۱۰۰نفر هم امضا کردند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه کمیسیون انرژی از ابتدا نظرش بر ابقای کارت سوخت بود، اظهار داشت: ولی صحن تصمیم گرفت به پیشنهاد دولت برای جمع آوری کارت سوخت نظر مثبت نشان دهد.

بهرام نیا با تأکید بر اینکه نظر ما از ابتدا ابقای کارت سوخت بود، درتوضیح این خواسته بیان داشت: کارت سوخت سبب شفافیت مصرف شده و از این طریق میزان مصرف را به دست می آوریم و از همه مهمتر قاچاق سوخت را به شدت کاهش می دهد.

وی ادامه داد: اگر چه مسئولین دولتی گفتند کارت سوخت را جمع نمی کنیم و صرفا برنامه ریزی ها به گونه ای است که کارت سوخت بعدها جمع می شود اما برخی زیرساختها را جمع کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این برنامه دو روز پیش بود و مدیر عامل پخش و پالایش گفت که ما کارت سوخت را جمع آوری می کنیم وباید ببنیم این جمع آوری ها در آینده چه تاثیری دارد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.