حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار :

تا آخرین لحظه در کنار مردم سیل زده هستیم/ اعزام مستمر گروه‌های جهادی به پلدختر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار از اعزام مستمر گروه‌های جهادی به همراه کمک‌های جمع آوری شده به مناطق سیل زده پلدختر خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار از اعزام مستمر گروه‌های جهادی به همراه کمک‌های جمع آوری شده به مناطق سیل زده پلدختر خبر داد.

سرهنگ امین‌اله یامینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار در مصاحبه با راه مبین گفت: پاسداران، بسیجیان،گروه های جهادی تا زمانی که احساس نیاز شود در مناطق سیل زده حضور داشته و مشغول خدمت به مردم شریف مناطق سیل زده هستند و پلدختر را ترک نخواهند کرد و در ادامه هم گروه های تخصصی جهادی از جمله گروه های مهندسی و عمرانی از شهرستان شهریار به همراه کمک‌های جمع آوری شده در شهر حضور پیدا خواهند کرد.

وی در پایان اظهار داشت: این گروه های جهادی سپاهی و بسیجی خستگی ناپذیر هستند و تا آخرین لحظه و روز آخر در کنار مردم حضور دارند.

حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر حضور امدادگران بسیجی شهریار در مناطق سیل زده پلدختر

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.