فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار

تبریک اینستاگرامی ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار به یکی از سران فتنه

تبریک اینستاگرامی ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهریار به یکی از سران فتنه واکنش تند مردم را به همراه داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،  در حالی که فتنه ۸۸ و حامیان آن،  موجب خسارات فراوان به مردم، نظام اسلامی، انقلاب شدند و کشور را به تعبیر رهبری تا مرز پرتگاه پیش بردند و به نوعی فتنه خط قرمز نظام محسوب می‌شود، ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار در پست اینستاگرامی صفحه خود روز مهندس را به یکی از سران فتنه که در برپایی فتنه و آشوب نقش اصلی را داشت تبریک گفت.

این عمل وی موجب اعتراض و به راه افتادن جریان اعتراضی مردم و چهره های انقلابی شده به طوریکه وی فورأ پست مذکور را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرده و حتی تصویر پروفایل و چند پست دیگر را نیز از صفحه شخصی خود در ایسنتاگرام حذف کرد.

با درج پست مذکور در حمایت و تبریک به یکی از سران فتنه توسط وی، بلافاصله شخصیتها و چهره‌های سیاسی و انقلابی با عناوین تندی به وی اعتراض کردند به طوریکه امام جمعه اندیشه وی را لایق معاونت ندانسته و خواستار عزل فوری وی از سمت معاونت سیاسی فرمانداری شهریار شد.

این درحالیست که پیامهای مردمی نیز بیانگر اعتراض گسترده مردم و متدینین بوده و خواستار برخورد جدی استاندار تهران و فرماندار شهریار با وی هستند.

فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.