طلا

تحویل سکه های پیش فروش شده آغاز شد

براساس اعلام بانک مرکزی تحویل سکه‌های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه، آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  تحویل سکه‌های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه زودتر از موعد از سوی شعب بانک ملی از امروز آغاز شد.

این درحالی است که براساس سررسید‌های یک ماهه سکه‌های پیش فروش شده باید در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه تحویل متقاضیان می‌شد، اما به دستور رئیس کل بانک مرکزی یک هفته زودتر تحویل مشتریان شد.

لازم به ذکر است که با اعلام بانک مرکزی در سال ۹۷ بالغ بر ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار قطعه سکه به خریداران توزیع خواهد شد.

همچنین حدود ۷۹۹ هزار قطعه سکه در اردیبهشت ماه، ۶۶۶ هزار و ۵۰۰ قطعه در تیرماه، ۲۹۲ هزار قطعه در مرداد ماه، ۳۳۶ هزار قطعه در شهریور ماه، یک میلیون و ۲۸۷ هزار قطعه سکه در مهرماه، ۹۰۷ هزار قطعه در آبان ماه، ۷۰ هزار قطعه در دی ماه، ۸۶۵ هزار قطعه در بهمن ماه و ۶۷۷ هزار قطعه در اسفند ماه سال جاری تحویل خریداران خواهد شد.

در این میان یک میلیون و ۳۴۰ هزار قطعه سکه در در سال ۱۳۹۸ بین متقاضیان توزیع می‌شود که از این تعداد حدود ۸۸۲ هزار قطعه در فروردین ماه، ۳۸۹ هزار قطعه در اردیبهشت ماه، ۲۳ هزار و ۵۰۰ قطعه در مهرماه و حدود ۴۲ هزار قطعه سکه نیز در آبان ماه به دست خریداران می‌رسد.

گفتنی است ۴۰۸ هزار قطعه سکه در سال ۹۹ تحویل متقاضیان می‌شود و کل سکه‌های پیش خرید شده که بیش از ۷ میلیون قطعه بوده توسط ۱۱۴ هزار و ۴۶۳ نفر انجام شده که میانگین تعداد برای هر نفر ۶۷ سکه بوده است.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.