علاءالدین

تخریب کامل طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تا ماه آینده به پایان می رسد

اقبال شاکری با اشاره به استقرار و تجهیز کارگاه در پاساژ علاءالدین جهت تخریب طبقه هفتم این پاساژ اظهار کرد: از سه هفته قبل پیمانکار تخریب که از سوی شهرداری تهران تعیین شده بود با هماهنگی شهرداری منطقه ۱۱، کارگاه خود را تجهیز کرده است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، اقبال شاکری با اشاره به استقرار و تجهیز کارگاه در پاساژ علاءالدین جهت تخریب طبقه هفتم این پاساژ اظهار کرد: از سه هفته قبل پیمانکار تخریب که از سوی شهرداری تهران تعیین شده بود با هماهنگی شهرداری منطقه ۱۱، کارگاه خود را تجهیز کرده است.

وی افزود: هم اکنون تیم پیمانکار هر شب از ساعت ۲۳ اقدام به تخریب اضافه بنای پاساژ علاء الدین می کند و این روند طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت تا روند تخریب طبقه هفتم بنا به طور کامل انجام شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تخریب کامل اضافه بنای پاساژ علاءالدین تا یک ماه آینده به پایان خواهد رسید، خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۱۱ و سازمان نظام مهندسی بر تمامی مراحل کار نظارت دارند و پیش بینی می شود تا ماه آینده کار تخریب به طور کامل انجام شود.

شاکری با تاکید بر اینکه کار تخریب به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد، اظهارکرد: طبق حکم دادستانی کار تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین با جدیت پش خواهد رفت ضمن اینکه سعی شده تخریب بنای اضافی خلی در کار کسبه پاساژ خللی ایجاد نکند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.