شهید

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریار خبر داد:

تشییع پیکر مطهر ۱۵ شهید در شهرستان شهریار

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار از تشییع پیکر مطهر ۱۵ شهید در سطح این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،  علی کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار از تشییع پیکرهای پاک و مطهر ۱۵ شهید همزمان با فرارسیدن روز شهدا خبرداد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار در این رابطه گفت: همزمان با فرارسیدن روز شهدا، مراسم تشییع پیکرهای پاک و مطهر ۱۵ شهید ، روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در سطح شهرستان شهریار برگزار می شود.

علی کردی ادامه داد: شهید و خانواده های گرامی آن ها همواره به عنوان گنجینه هایی ارزشمند و ستودنی برای تمامی مردم جامعه هستند که تاثیر گذاری بسازایی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی دارند.

وی گفت: همه ما باید تلاش کنیم از این گنجینه های ارزشمند به نحو احسن پاسداری کنیم ، کوچکترین وظیفه در برابر این عزیزان رسیدگی به مشکلات و کاهش دغدغه های آن ها است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار ادامه داد: عملکرد شهرستان شهریار در زمینه برگزاری مراسم یادواره های شهدا مناسب است چرا که در سال ۹۶  به طور متوسط هر هفته یک یادواره برگزار شده است.

کردی افزود: در سال ۹۶ پیکر مطهر ۸ شهید بر روی دستان مردم شهیدپرور و ولایی شهریار تشییع شد، همچنین  دیدار جهادی با خانواده شهدا در قالب برنامه طرح سپاس نیز انجام شده است.

وی در پایان گفت:  روز چهارشنبه ۲۳ اسنفدماه همزمان با فرارسیدن روز شهدا مراسم تشییع پیکرهای پاک و مطهر ۱۵ شهید در سطح شهرستان شهریار برگزار می شود، امیدواریم با حضور پرشور مردم شهیدپرور این شهرستان، مراسم معنوی و درخور شان شهدا برگزار شود.  

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code