لوازم ورزشی

به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا:

تعطیلی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستان شهریار

به منظور پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا و با عنایت به تصمیم گیری به موقع در خصوص حفظ سلامت شهروندان و ورزشکاران اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستان شهریار در هفته جاری تعطیل می‌باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در گفتگویی به خبرنگار راه مبین گفت: به منظور پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا و با عنایت به تصمیم گیری به موقع در خصوص حفظ سلامت شهروندان و ورزشکاران اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستان شهریار در هفته جاری تعطیل می‌باشد.

وی گفت: نظر به ضرورت پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا و با عنایت به تصمیم گیری به موقع در خصوص حفظ سلامت شهروندان و ورزشکاران "پیرو بخشنامه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فرمانداری شهرستان شهریار" به مدیران اماکن ورزشی و هیات های تابعه جهت تعطیلی مراکز ورزشی اطلاع رسانی شد.

علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش وجوانان شهریار

وی خاطر نشان کرد:  به منظور ضدعفونی کردن و آماده سازی مجموعه ها و سالن های ورزشی جهت مقابله با ویروس کرونا، کلیه اماکن دولتی و خصوصی تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد.

رئیس اداره ورزش شهرستان شهریار تصریح کرد: تمامی(مسابقات ورزشی در تمامی رده های سنی داخلی و…- جشنواره ها- گردهمایی -مراسم ها-  کلاس های آموزشی- مربیگری – داوری و …) تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام میگردد.

صیفوری اظهار داشت: کلیه مدیران اماکن ورزشی و هیات های تابعه موظفند نسبت به رفع نواقص و ایجاد ایمنی مناسب جهت مقابله با ویروس مذکور اقدام عاجل مبذول و تمهیدات لازم را جهت استفاده بهینه با کمترین آسیب جهت ورزشکاران به عمل آورند.

لوازم ورزشی

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.