حسینی

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس:

تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی اشتغال‌زایی را تخریب می‌کند/ تعطیلی مراکز صنعتی نشان از عدم‌ حمایت از تولید ملی را دارد

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی اشتغال‌زایی را تخریب می‌کند، گفت: تعطیلی مراکز صنعتی نشان از عدم‌حمایت از تولید ملی را دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از فارس،سیدحسین نقوی حسینی د استان تهران درباره وضع کارخانجات و مراکز صنعتی اظهار کرد: تعطیلی کارخانجات صنعتی در کشور یک معضل جدی است.

وی ادامه داد: تعطیلی مراکز صنعتی نشان از عدم حمایت از تولید ملی را دارد، اگر تولید ملی مورد حمایت قرار بگیرد که این حجم کارخانه و مراکز صنعتی تعطیل نمی‌شود.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی اشتغال‌زایی را تخریب می‌کند، تصریح کرد: باید از صنعت به طرق مختلف حمایت کنیم تا شاهد اشتغال‌زایی و کاهش درصد بیکاری باشیم.

سرمایه‌گذاری دولتی باید مدیریت کارخانه وارنا را برعهده بگیرد

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به‌طور مثال مدیریت سرمایه‌گذاری دولتی باید مدیریت کارخانه وارنا را برعهده بگیرد، افزود: وارنا ازاین‌دست کارخانجات در آستانه تعطیلی قرار دارد که روزی هزار نفر اشتغال‌زایی داشت.

نقوی حسینی با بیان اینکه این قبیل کارخانجات تسهیلات بانکی کلانی دریافت کردند، اضافه کرد: ولی متأسفانه در بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی خود مشکل داشتند و این اقساط را پرداخت نکردند.

وی با تأکید بر اینکه مطالبات بانک‌ها هم باید تعیین تکلیف شود، تصریح کرد: نیایند وام و تسهیلات را بگیرند ولی اقساط را پرداخت نکنند.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید بستر حمایتی از صنعت را طوری تعیین تکلیف کرد که مراکز صنعتی به تعطیلی کشیده نشوند، تا ادامه حیات داشته باشند و به تعطیلی کشیده نشوند و اشتغال‌زایی هم با مشکل مواجه نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.