کوره زغال غیر مجاز

رئیس اداره محیط زیست شهریار خبر داد:

تعطیلی ۵۰ کوره زغال‌گیری غیر مجاز در شهریار

محمود رضا سعید پور رئیس اداره محیط زیست شهریار از کشف و تخریب ۵۰ حلقه چاه و کوره زغال گیری غیر مجاز در شهریار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، محمودرضا سعید پور رئیس اداره محیط زیست شهریار از کشف و تخریب ۵۰ حلقه چاه و کوره زغال گیری غیر مجاز در شهریار خبر داد.

محمودرضا سعید پور رئیس اداره محیط زیست شهریار در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی راه مبین از کشف و شناسایی مجموعاً ۵۰ حلقه چاه و کوره زغال‌گیری غیر مجاز در منطقه قجر تخت رستم شهریار و اخطار به ۵ متصدی این کوره‌ها خبر داد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهریار گفت: طی ماه‌های گذشته گشت‌های متعددی در مناطق مختلف شهرستان شهریار صورت گرفت که طی این بررسی‌ها، بیش از ۵۰ حلقه چاه و کوره زغال گیری غیرمجاز در منطقه قجر تخت رستم شناسایی و ۵ متصدی این کوره‌ها با اخطارهای قانونی متعهد به جمع آوری و لغو ادامه فعالیت شدند.

محمودرضا سعید پور افزود:  از تعداد ۵ نفری که متصدی این کوره‌های زغال‌گیری غیرمجار بودند ۲ نفر از آنان پس از سیر مراحل قانونی و اخذ تعهد به کلی فعالیت خود را لغو و کوره‌های خود را تعطیل کردند و ۳ نفر باقی مانده نیز پس از سیر مراحل قانونی متعهد شدند تا پس از اتمام چوبهای خریداری شده قبلی، کوره‌های باقی مانده را تعطیل کنند.

سعید پوردر پاسخ به سوال خبرنگار راه مبین پیرامون تعداد کوره‌های مجاز و دارای پروانه فعالیت در شهرستان شهریار گفت: از نظر ما هیچکدام از کوره‌های زغال گیری مجاز و قانونی نبوده و کوره مجاز وجود ندارد و فعالیت چاه‌های زغال گیری موجب تخریب محیط زیست می‌شود.

کوره زغال غیر مجاز

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.