سادات رسول امام جمعه باغستان فرنیاپور

واکنش امام جمعه باغستان به پست اینستاگرامی جنجالی فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار :

تعلل در عزل و اخراج ایشان گناه نابخشودنی است

واکنش امام جمعه باغستان به پست اینستاگرامی جنجالی فرنیاپور: این حرکت را جرات و جسارتی از طرف ایشان نسبت به ساحت نظام و ولایت و خون شهدا و مردم انقلابی میدانم و تعلل مسئولین خصوصا فرماندار و استاندار نسبت به عزل و اخراج ایشان را گناهی نابخشودنی وبی حرمتی به مردم انقلابی و خون شهدا میدانم . امیدوارم که مسئولین هر چه زودتر نسبت به عزل و برخورد با ایشان اقدام نمایند و برائت خود را از اقدام ایشان به مردم اعلام نمایند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در پی انتشار پست اینستاگرامی ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار با موضوع تبریک به یکی از سران فتنه که نقش اصلی را در آشوبها و حوادث فتنه ۸۸ ایفا کرد، مردم و شخصیتهای سیاسی و انقلابی شهرستان شهریار به این موضوع واکنش تندی نشان داده و خواستار عزل وی از سمت معاونت فرمانداری شدند.
در حالی که فتنه ۸۸ و حامیان آن،  موجب خسارات فراوان به مردم، نظام اسلامی، انقلاب شدند و کشور را به تعبیر رهبری تا مرز پرتگاه پیش بردند و به نوعی فتنه خط قرمز نظام محسوب می‌شود، ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار در پست اینستاگرامی صفحه خود روز مهندس را به یکی از سران فتنه که در برپایی فتنه و آشوب نقش اصلی را داشت تبریک گفت.
این عمل وی موجب اعتراض و به راه افتادن جریان اعتراضی مردم و چهره های انقلابی شده به طوریکه وی فورأ پست مذکور را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرده و حتی تصویر پروفایل و چند پست دیگر را نیز از صفحه شخصی خود در ایسنتاگرام حذف کرد.
با درج پست مذکور در حمایت و تبریک به یکی از سران فتنه توسط وی، بلافاصله شخصیتها و چهره‌های سیاسی و انقلابی با عناوین تندی به وی اعتراض کردند به طوریکه امام جمعه اندیشه وی را لایق معاونت ندانسته و خواستار عزل فوری وی از سمت معاونت سیاسی فرمانداری شهریار شد.
این درحالیست که پیامهای مردمی نیز بیانگر اعتراض گسترده مردم و متدینین بوده و خواستار برخورد جدی استاندار تهران و فرماندار شهریار با وی هستند.

حجت الاسلام سادات رسول امام جمعه باغستان نیز در که در کانال شورای امر به معروف باغستان منتشر گردید نوشت:
سلام بر مردم مومن و متدین و دلسوزان نظام و انقلاب.
حسب استعلام جوانان انقلابی به  استحضار همه دوستان می‌رساند  متاسفانه آقای فرنیانپور طبق عکسهای پروفایلشان که در چند سال گذشته بنده آنها را چک کردم هیچ اعتقادی به نظام و رهبری ندارند و این مطلب را بنده قبلا به فرماندار قبل و فرماندار جدید تذکر داده بودم و خواستار عزل ایشان از این سمت شدم که متاسفانه توجهی به آن نشد. الان این حرکت را جرات و جسارتی از طرف ایشان نسبت به ساحت نظام و ولایت و خون شهدا و مردم انقلابی میدانم و تعلل مسئولین خصوصا فرماندار و استاندار نسبت به عزل و اخراج ایشان را گناهی نابخشودنی وبی حرمتی به مردم انقلابی و خون شهدا میدانم . امیدوارم که مسئولین هر چه زودتر نسبت به عزل و برخورد با ایشان اقدام نمایند و برائت خود را از اقدام ایشان به مردم اعلام نمایند.
والسلام  
امام جمعه شهر باغستان
سید احمد سادات رسول

سادات رسول امام جمعه باغستان فرنیاپور
 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.