تقاطع باغستان فتح

بهره برداری از تقطاع غیر همسطح فتح- باغستان تا پایان سال

تقاطع غیر همسطح فتح-باغستان شهریار با هدف تسهیل دسترسی به ورودی شهرستان شهریار در بزرگراه فتح با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان تا پایان سال ۱۳۹۹ آماده استفاده شهروندان می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،حسن رحمانی، شهردار منطقه ۲۱ گفت: ساخت تقاطع غیر همسطح فتح-باغستان در کیلومتر هشت بزرگراه فتح ورودی به شهرستان باغستان و شهریار از دی ماه سال ۱۳۹۸ آغاز شده و طبق پیش بینی ها تا پایان سال ۱۳۹۹ آماده بهره برداری خواهد شد.

او با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۳۰ درصدی این پروژه، افزود: مبلغ قرارداد این پروژه بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است. پروژه ای که طول زیرگذر آن ۷۰۰ متر و عرض آن هشت متر است.

رحمانی طول سرپوشیدگی زیرگذر را ۱۲۰ متر عنوان کرد و ادامه داد: ساخت کنارگذری به طول ۱۵۰ و عرض ۶ متر در بخش شمالی بزرگراه فتح و کنارگذر و دسترسی محلی به طول ۲۵۰ و عرض ۵.۸ متر در ضلع ورودی غربی باغستان از دیگر بخش های این پروژه است.

شهردار منطقه ۲۱ در پایان درباره اهداف پروژه فتح- باغستان، گفت:حذف دوربرگردان ناایمن و غیر مهندسی موجود، کاهش ترافیک و سهولت دسترسی به ورودی شهریار، کاهش طول مسیر سفر در حدود سه کیلومترو ایجاد ارتباط سریعتر شهرستان ها و شهرک های اقماری با ورودی غربی تهران از مهم ترین اهداف این پروژه است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.