دوربین نظارتی ولیعصر شهریار

جریمه رانندگان متخلف با راه اندازی سامانه نظارتی در شهریار + تصاویر

با راه اندازی و روند تکمیل سامانه‌های نظارتی در سطح شهریار، از این پس رانندگان متخلف در مسیرهای تحت پوشش این دوربینهای نظارتی با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه خواهند شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، با راه اندازی و روند تکمیل سامانه‌های نظارتی در سطح شهریار، از این پس رانندگان متخلف در مسیرهای تحت پوشش این دوربینهای نظارتی با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه خواهند شد.

در همین راستا خبرنگار راه مبین در مصاحبه میدانی با یکی از رانندگان خط ویژه ولیعصر به چند و چون ماجرا و درصد رضایت آنان از اجرای این طرح پرداخت که یکی از رانندگان به وی گفت: خط ویژه ولیعصر از زمان راه اندازی تا کنون با مشکلات بسیاری همراه بوده و متأسفانه به دلیل عرض کم خیابان ولیعصر شهریار نه تنها رانندگان بلکه عابرین هم به خط ویژه وارد شده و ما رانندگان مدام باید با بوق زدن آنها را از حضور خود مطلع کنیم.

وی گفت: مشکل ما رانندگان خط ویژه ولیعصر به اینجا ختم نمی‌شود بلکه بر اساس قانون تنها خودروهای امدادی و اورژانسی و تاکسیهای ویژه ولیعصر حق عبور از این لاین را دارند اما مشاهده می‌کنیم که ماشینهای اداری و غیر ضروری دستگاههای مختلف انتظامی، ماشینهای حمل پول بانکها ، رانندگان تاکسی سایر  خطوط ، خودروهای شخصی و از همه بدتر چرخ دستیهای جمع آوری ضایعات این لاین را اشغال کرده و مانع عبور تاکسیها می‌شوند.

این راننده شهریاری در ادامه گفت: راه اندازی سامانه نظارتی که با آن بتوان رانندگان متخلف را فارغ از هرگونه سمت و منصب جریمه کرد بسیار طرح خوبی است و زمانیکه قبض جریمه به دستشان برسد متوجه خواهند شد که نباید به حقوق شهروندان تعرض کنند و با آنان رخورد خواهد شد.

دوربین نظارتی ولیعصر شهریار دوربین نظارتی ولیعصر شهریار دوربین نظارتی ولیعصر شهریار

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.