جلسه

جلسه هماهنگی برنامه های هفته پدافند غیرعامل شهرستان شهریار

جلسه هماهنگی برنامه های هفته پدافند غیرعامل شهرستان شهریار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، همزمان با فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل، جلسه هماهنگی برنامه های این هفته در اداره فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد.

این جلسه به منظور انجام هماهنگی های لازم جهت برگزاری نمایشگاه فرهنگی پدافند غیرعامل و رزمایش صبحگاه مشترک در دو واحد آموزشی دبیرستان فاخر واقع در شهرک مریم و دبیرستان حضرت ولی عصر(عج) واقع در وحیدیه و  به ریاست فرنیانپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد.

در این جلسه  فرنیانپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار ضمن اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل و لزوم توجه بیشتر به این مقوله، گفت: در واقع پدافند غیرعامل نوعی دفاع غیرنظامی به حساب آمده و با اجرای صحیح آن می توان به طور صحیح با اتفاقات احتمالی برخورد کرد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار افزود: با اجرای اصولی پدافند غیرعامل می توان خسارات، صدمات و تلفات حوادث احتمالی را کاهش داده و در مواقع بحران از میزان استفاده از تجهیزات و امکانات نظامی کاست.

فرنیانپور بیان کرد: تمامی دستگاه های شهرستان شهریار باید نسبت به زیرساخت های انجام شده در این زمینه بازنگری کنند چرا که کشور ما همواره در معرض خطرات و بلایای طبیعی قرار دارد.

وی افزود: همواره باید آمادگی لازم در مواجه با حوادث و بلایای طبیعی را داشته باشیم ، برپایی نمایشگاه فرهنگی و رزمایش صبحگاه مشترک در آموزش و پرورش به منظور تقویت همین امر است.

گفتنی است در پایان این جلسه علاوه بر موارد مطرح شده، اقدامات دیگری در رابطه با هفته پدافند غیرعامل به تصویب رسید و به سایر ادارات و دستگاه های مرتبط ابلاغ شد.  

جلسه

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code