شهریار

جلسه گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان شهریار برگزار شد+تصاویر

جلسه گرامیداشت روز خبرنگار شهرستان شهریار با حضور جمعی از مسئولان شهری برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،همزمان با فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار، جلسه ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار شهرستان شهریار، با حضور جمعی از مسئولان شهری در اداره فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه طاهری فرماندار شهرستان شهریار، درخشان نسب شهردار شهریار، رنجبر شهردار باغستان، کاویانی شهردار اندیشه، سلامت بخش شهردار وحیدیه، اسدی شهردار فردوسیه، امینی سرپرست شهرداری صباشهر و علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار حضور داشتند.

نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این جلسه ضمن اشاره به نقش خبرنگار در جامعه، گفت: خبرنگاران به عنوان چشمان همیشه بیدار یک جامعه و رابط مردم و مسئولین بوده و می توانند قدم های بزرگی در جهت حل مشکلات مردم بردارند.

فرماندار شهرستان شهریار ادامه داد: حس مسئولیت پذیری اهالی رسانه می تواند از بروز بسیاری از بحران های جدی در جامعه جلوگیری کرده و تعاملی مثبت بین مسئولان و مردم ایجاد می کند.

طاهری افزود: قطعا برگزاری مراسمی محوری و منسجم در جهت تجلیل از اهالی رسانه و خبر حضور همه جانبه شهرداری ها، شوراهای شهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان شهریار را می طلبد.

گفتنی است در پایان این جلسه از برخی خبرنگاران شهرستان شهریار با اهدای لوح، تقدیر شد.

شهریار

شهریار

شهریار

شهریار

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code