محمد محمودی شاه نشین

جمع بندی انتخابات شوراها در استان تهران به ۱۱ تیر موکول شد

جمع بندی انتخابات شوراها در استان تهران به ۱۱ تیر موکول شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین به نقل از مهر؛ محمد محمودی شاه نشین، در خصوص تعیین تکلیف انتخابات شوراهای برخی شهرهای استان تهران اظهار داشت: صخت انتخابات در اکثر شهرها و بخش های استان تهران توسط هیات عالی نظارت بر انتخابات شورها در استان تهران تایید شده است.

وی اضافه کرد: در هرکدام از شهریار و پاکدشت پیشنهاد ابطال دو صندوق رای به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ارسال شده است و با این پیشنهاد صحت انتخابات توسط هیات نظارت استان به تایید رسید.

وی گفت: هرگونه جابجایی آراء که از طریق بازشماری به وجود آمده باشد توسط خود هیات نظارت استان تهران تایید شده است و تنها مواردی که ابطال صندوق انتخابات، ابطال آراء یک شخص و یا آراء حوزه انتخابیه باشد، نیاز به تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دارد.

محمودی شاه نشین افزود: به عنوان مثال پیشنهاد ابطال دو صندوق در پاکدشت، نیاز به تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دارد و موارد دیگر هم همین طور است، البته صندوق هایی که در آراء جابجایی ایجاد کند توسطما بررسی می شود و در غیر این صورت نیاز به بررسی هیات مرکزی نظارت ندارد.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کشور، گفت: یکشنبه ۱۱ تیرماه پرونده ۸ الی ۱۰ در شهر از جمله شهرهای پرند و کهریزک از توابع شهرستان های رباط کریم و ری بررسی خواهد شد.

وی در خصوص امکان ابطال و یا عدم ابطال انتخابات در شهرهای پرند و کهریزک اضافه کرد: من از جزئیات پرونده این دو شهر اطلاعی ندارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.