رهاسازی خون آلوده در شهریار

جنجال خون‌های آلوده رها شده در شهریار / موج سواری شبکه‌های ضد انقلاب با خون‌ غیرانسانی

دکتر ناصح مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار گفت: نمونه ‌ها و مارک لوله ها جهت بررسی بیشتر با تک تک آزمایشگاه های بخش خصوصی و دولتی و بیمارستانها مقایسه شد که خوشبختانه نمونه‌ها مربوط به آزمایشگاه‌های شهریار نبوده و حتی خون‌های موجود خون انسانی نبود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، با پخش کلیپی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مبنی بر ریختن شیشه‌های خون‌گیری در پیاده روی شهرک اداری شهریار و صدای فردی که مدعی است از خبرنگاران صدا و سیمای تهران بوده و خون‌های مردم که توسط بیمارستانها و درمانگاه‌های شهریار گرفته شده را در خیابان رها می‌کنند.

با پخش این کلیپ در شبکه های اجتماعی و حتی شبکه‌های معاند و ضد انقلاب موضوع ابعاد تازه تری به خود پیدا کرد.

 

بررسی نمونه ها با با تک تک آزمایشگاه ها

در همین راستا و با پیگیری های خبرنگار پایگاه خبری راه مبین از شبکه بهداشت شهرستان شهریار، دکتر ناصح مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار با تشریح موضوع اظهار داشت: در ارتباط با کلیپی که در شبکه های مجازی مبنی بر رهاسازی شیشه‌های خون آلوده در خیابان و پیاده روهای شهریار و حتی ارسال و پخش آن در شبکه های ضدانقلاب ، بلافاصله اقدامات و بررسی‌های لازم توسط همکاران ما انجام شد.
مدیر شبکه بهداشت شهریار افزود: همکاران ما به محل مراجعه کرده و نمونه‌هایی از لوله‌های خونگیری و حتی خونی که در پیاده‌رو و شیشه‌های خونگیری موجود پخش شده بود را جهت بررسی نمونه برداری و منتقل کردند.

 

خون‌های موجود خون انسانی نبود

ناصح گفت:  نمونه ‌ها و مارک لوله ها جهت بررسی بیشتر با تک تک آزمایشگاه های بخش خصوصی و دولتی و بیمارستانها مقایسه شد که خوشبختانه نمونه‌ها مربوط به آزمایشگاه‌های شهریار نبوده و حتی خون‌های موجود خون انسانی نبود.

وی در ارتباط با قصد عامل اینکار افزود: اینکه عامل این تخلف بهداشتی چه نیتی در سر داشته در حال بررسی است و اما اینکه این موضوع فیلم برداری و برای شبکه‌های معاند و ضد انقلاب خارجی ارسال شود قطعأ غرض‌ورزی بوده و اینکه تخلف بهداشتی رخ داده برای ما محرض است و دستگاه قضایی، دادستان و فرماندار شهرستان شهریار در حال پیگیری این موضوع بوده و قطعأ با متخلفین برخورد خواهد شد.

 

وجود دستگاه‌های بی خطر ساز در مراکز درمانی

وی در پایان گفت: بیمارستانهای بخش خصوصی و دولتی دارای دستگاه‌های بی خطر ساز بوده و بر اساس قانون مدیریت پسماند اینکار انجام می‌شود و این مراکز درمانی پسماندهای بیمارستانی را خرد و  بیخطر کرده و با قراردادهایی که با شهرداری‌ها دارند این پسماندها دفن می‌شود.

رهاسازی خون آلوده در شهریار

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.