جهاد اسلامی: تهدیدهای اشغالگران را جدی می‌گیریم/ مقاومت و ملت فلسطین هرگز مرعوب نخواهند شد

یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد این جنبش تهدیدهای مستمر اشغالگران علیه نوار غزه را جدی می‌گیرد، ولی این تهدیدها هرگز مقاومت و ملت فلسطین را مرعوب نخواهد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از تسنیم،ولید القططی» خاطرنشان کرد تهدیدهای رژیم صهیونیستی نه جهاد اسلامی و نه ملت فلسطین را نمی‌ترساند، هرچند هیچ محاسبات و ملاحظات سیاسی یا اخلاقی مانع این رژیم در انجام عملیات ترور مبارزان نمی‌شود.

القططی در گفتگو با شبکه فلسطین الیوم خاطرنشان کرد آنچه دشمن را از دست زدن به عملیات ترور بازمی‌دارد، قدرت بازدارندگی مقاومت و موازنه رعب و وحشت است که در تمام نبردهای با دشمن خود را نشان داده است.

وی افزود نبرد «بأس الصادقین» (نبرد اخیر رزمندگان گردانهای القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی با رژیم صهیونیستی)، معادله موازنه بازدارندگی متقابل میان مقاومت و رژیم صهیونیستی را ثابت کرد و با وجود تمام محاسبات سیاسی، پاسخ و مجازات به‌خاطر جنایت رژیم صهیونیستی علیه شهید محمد الناعم ضروری و حتمی بود.

عضو جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد پاسخ به تجاوزگری اسرائیل مناسب‌ترین گزینه بود، زیرا عدم پاسخ به‌معنای گستاخ شدن بیشتر اشغالگران برای ریختن خون مردم فلسطین و کشتار و ویرانگری و تغییر قواعد درگیری به‌نفعشان بود.

القططی اظهار داشت: ما تهدیدهای اشغالگران را جدی می‌گیریم، البته این تهدیدها تازگی ندارد، به این دلیل که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از خشونت و ادامه تروریسم علیه ملت فلسطین دست بردارد. این رژیم قبلاً هم جنگهایی را علیه ملت ما به‌راه انداخته است و هیچ مانعی در برابر این رژیم برای به‌راه انداختن جنگهای دیگر وجود ندارد.

القططی، تهدیدهای سران رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه را در راستای بهره‌برداری در تبلیغات انتخاباتی و جذب آرای صهیونیستها در انتخابات پیشِ‌رو دانست و گفت: با وجودی که رژیم صهیونیستی انواع سلاحهای کشتارجمعی را در اختیار دارد که می‌تواند دهها بار نوار غزه را با خاک یکسان کند، ولی این سلاحها نمی‌تواند پیروزی را برای این رژیم به ارمغان آورد، زیرا دشمن از بن‌بست و بحران بزرگی در جبهه داخلی رنج می‌برد و جامعه اسرائیلی آمادگی تحمل خسارتها و تلفات به‌خاطر باقی ماندن در سرزمین ما را ندارد.

عضو جهاد اسلامی تأکید کرد ارتش رژیم صهیونیستی نمی‌تواند تلفات انسانی را در هر نبردی تحمل کند و به همین سبب پس از هر جنگی که به راه می‌اندازد طولی نمی‌کشد که از آن عقب‌نشینی و تجاوزگری خود را به‌خاطر حفظ نظامیانش متوقف می‌کند، نظامیانش از مشکل نداشتن اراده پیروزی و نداشتن اراده برای جنگ رنج می‌برند، آنها فقط قدرت ویرانگری و کشتار و کینه‌توزی دارند.

القططی تصریح کرد مقاومت فلسطین در مقایسه با اشغالگران، قدرت ایستادگی و ثبات در نبرد و اصرار بر بازپس گرفتن حقوق ملی را دارد و این عناصر قدرت ملت فلسطین است که دشمن اسرائیلی از آن بهره‌ای ندارد.

وی اضافه کرد: دشمن در بن‌بست امنیتی و نظامی به‌سبب بی‌بهره بودن از مفهوم پیروزی به‌سر می‌برد، دشمن امروز نمی‌تواند سرزمینی را اشغال کند و در آن باقی بماند، تنها کاری که دشمن می‌تواند پس از شکست در تسلیم مقاومت، انجام دهد، ادامه کشتار و ویرانگری است.

وی به اظهارات آوی کوخاوی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: کوخاوی به این نکته بسنده کرد که مفهوم پیروزی در رژیم متبوعش، در طولانی کردن زمان درگیری‌ها و مدت زمانی میان نبردها و بهبود وضعیت امنیتی شهرک‌نشینان پس از ورود به هر نبردی با مقاومت است.

عضو جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند سلاح مقاومت را از آن بگیرد یا شیوه و فکر مقاومت را از وجود نسلهایی بزداید که بر بازپس‌گیری حقوق ملی خود از طریق مقاومت و ایستادگی در برابر اشغالگران پافشاری می‌کنند.

القططی طرح شوم موسوم به معامله قرن را یک طرح آمریکایی صهیونیستی برای حذف مسئله فلسطین و پایان نزاع به‌نفع دشمن دانست.

وی تأکید کرد: تنها راه برای شکست معامله قرن ادامه راه مقاومت از طریق چنگ زدن فلسطینیان به سلاح و مقاومت خود به‌عنوان یک شیوه و فرهنگ است و مخالفت با طرح ترامپ یکی از انواع مقاومت است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.