جک استراو

«جک استراو» برای برگزاری دوره ‌فشرده فتنه‌گری به ایران آمده است؟!

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ اعلام کرد: دانشجویان انقلابی اجازه ورود جک استرو به هیچ دانشگاهی را نداده و تبعات حضور این میهمان ناخوانده به عهده مسئولان دعوت کننده خواهد بود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در خصوص سفر جک استروا بیانیه‌ای صادر که متن آن به شرح زیر است:

 

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران دولت های استکباری که همواره مشغول استعمار و استثمار کشور های ضعیف و مظلوم بودند؛ حضور نظامی مستقل که مبانی حکومتی آن براساس دین و مشارکت مردم بنا شده را برنتافتند، فلذا برای جلوگیری از توفیق و پیشرفت این کشور اسلامی ابتدا جنگی ۸ ساله را بر ملت ایران تحمیل کردند و پس از تودهنی خوردن از سوی ملت بزرگ ایران و شکست صدام ملعون در جنگ تحمیلی ، رویه ی استکبار جهانی از جنگ سخت سرزمین به جنگ نرم و فتح قلوب  و اذهان ملت ها تغییر کرد تا بدین وسیله جمهوری اسلامی و ارکان آن را از درون تهی کنند و با خدشه دار کردن عزت و استقلال ملی، کشور را به نحو مطلوب خود سوق نماید.

 

در این میان انگلیس یکی از کشورهایی است که همواره کشورمان در طول دوران های مختلف از آن آسیب دیده است ، کسی که اندک آشنایی با تاریخ معاصر ایران داشته باشد همواره در نقطه نقطه آن جای پای اقدامات خصمانه انگلیس و دست نشانده های آن را مشاهده می کند . در تاریخ یکصد و پنجاه ساله ایران؛ بارها و بارها شاهد خیانت های لردهای انگلیسی بوده ایم؛ از قرارداد پاریس تا رویترز و از قرار داد تالبوت تا لاتاری و دارسی و طی سال های ۱۹۰۷ و ۱۹۱۹ که توانستند به غارت منابع این مملکت پرداخته و خیانتهای فراوانی را روا دارند. ملت ایران نقش انگلیس استعمارگر را در ماجرای مشروطه و اعدام شیخ فضل الله نوری و حمایت از رضاخان میر پنج و کودتای ۲۸ مرداد و اشغال ایران در جنگ جهانی و قحطی و بدبختی زیادی که به این مملکت روا داشتند را فراموش نخواهدکرد.

 

مگر می شود نقش روباه مکار را در ترور دانشمندان هسته ای کشور فراموش کرد؟ مگر می شود حمایت بی دریغ انگلیس از فتنه گران را برای اجرای پروژه براندازی جمهوری اسلامی ایران فراموش کرد؟ مگر انبوهی از خیانت ها و اقدامات خصمانه این کشور متزور فراموش شدنیست؟

 

تاریخ نشان داده است هریک از فعل و انفعالات انگلیسی ها با برنامه ریزی و هدف مشخص بوده و اخیرا سفر جک استرا که گفته شده است یک سفر تفریحی می باشد بیشتر به یک جک سیاسی شباهت دارد چرا که شکی نیست این سفر تفریحی بخشی از ماموریت کاری آقای جک استرا می باشد تا احتمالا با دوره­گردی در کشور قراضه­ نفوذپذیران­ متجددنما را شناسایی کرده تا منافع اربابان غربی خود را با هم مرور کنند یا تمرین وادادگی و خیانت به ملت را تمرین نمایند. این سفر تفریحی! سوالاتی را برای قشر دانشجو به وجود آورده که : آیا جک استرو در ایران برای برگزاری دوره های فشرده فتنه گری آمده است؟ یا خاطرات ۲۰۰ سال جنایت را مرور می کند؟ آیا برنامه ریزی برای انتخابات را در دستور کار دارد؟

 

در هرصورت آنچه واضح مبرهن است این یک سفر تفریحی نیست یا بهتر بگوییم این تنها یک سفر تفریحی نمی باشد و قطعا جک استرو در پی انجام ماموریتی در کشور است.

 

در پایان اعلام می داریم که دانشجویان انقلابی اجازه ورود جک استرو به هیچ دانشگاهی را نداده و تبعات حضور این میهمان ناخوانده به عهده مسئولان دعوت کننده خواهد بود و در صورتی که این دوره گردی ها توسط این عنصر انگلیسی پایان نپذیرد و  قصد گشت و گذار در سایر نقاط کشور را داشته باشند ؛ بایستی منتظر پاسخ انقلابی دانشجویان بود.

 

والسلام

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ

 

انتهای پیام/ن

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.