«حبس» در انتظار متخلفان قطعه بندی مرغ در سرویس بهداشتی

مدیرکل دامپزشکی استان تهران با بیان اینکه متخلفان قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی، در بازداشت و منتظر صدور حکم هستند گفت: متخلفانی که سلامت عمومی را تهدید می‌کنند علاوه بر پلمپ واحد، ۳ ماه تا ۳ سال حبس برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، سید اصغر برائی نژاداظهار کرد: سازمان دامپزشکی نظارت‌هایی بر مراکز عرضه مواد پروتئینی به طور عمومی در ستور کار دارد اما در کنار آن از گزارش‌های مردمی بهره می‌برد.

وی با اشاره به اینکه مردم هر روزه تخلفاتی که در حوزه سلامت مواد پروتئینی مشاهده می‌کنند به سازمان دامپزشکی اعلام می‌کنند افزود:  بخش زیادی از واحدهای غیر مجاز و غیررسمی  که شناسایی شده اند، توسط مردم به ما  اطلاع‌رسانی می‌شود.

برائی نژاد گفت: از مردم درخواست می‌شود هر گونه نقض بهداشتی، مراکز تولید و عرضه مواد پروتیئنی را به سامانه ۱۵۱۲ اطلاع دهند تا  بازرسین ما به‌سرعت در محل حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: به‌طور هفتگی ۵ تا ۶ موردی گزارش مردمی در خصوصی تخلفات بهداشتی در استان تهران به ما اعلام می شود.

مدیرکل اداره کل دامپزشکی استان تهران ادامه داد: سلامت مردم خط قرمز ما به حساب می‌آید و با کسانی که بخواهند سلامت عمومی را به مخاطره بیندازند برخورد شدیدی با کمک مقامات قضایی در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی افزود: برای برخورد با  تهدید بهداشت عمومی علاوه بر پلمپ واحد، ۳ ماه تا ۳ سال حبس برای متخلفان در نظر گرفته  می‌شود.

برائی نژاد  خاطرنشان کرد: افردی که اقدام به شستشو و قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی کرده اند نیز شامل تخلفات مربوط به تهدید بهداشت عمومی هستند و اکنون در بازداشت به سر می برند.

وی در پایان گفت: حکم این افراد هنوز صادر نشده  اما دستگاه قضا مصر به بر خود جدی با ایران افراد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش عکسی در فضای مجازی با محتوای ریخته شدن مرغ کف سرویس بهداشتی منتشر شد و در این ارتباط ۲ نفر دستگیر و ۱۴ تن مرغ غیر بهداشتی جمع آوری و معدوم شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.