جلیل زاده

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار:

«حجاب» محفاظ و نگهبان خانواده است/همه ما وظیفه داریم به فریضه «امر به معروف و نهی از منکر»عمل کنیم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار گفت: بسیاری از ایده پردازان، حجاب را به عنوان یک حفاظ و نگهبان برای جمهوری اسلامی و خانواده می دانند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حجت الاسلام و المسلمین صدقعلی جلیل زاده رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار درمصاحبه با راه مبین ضمن اشاره به فعالیت های دشمن در جهت کم رنگ کردن موضوع حجاب در جامعه اسلامی، گفت: بسیاری از ایده پردازان، حجاب را به عنوان یک حفاظ و نگهبان برای جمهوری اسلامی و خانواده می دانند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار ادامه داد: با توجه به این موضوع، دشمنان جمهوری اسلامی ایران به دنبال از بین بردن این محافظ بوده و تلاش می کنند تا نقشه های شوم و ناشایست خود را در جهت ضربه زدن به حجاب عملی کنند.

حجت الاسلام و المسلمین جلیل زاده بیان کرد: یکی از روش هایی که دشمنان از آن برای ضربه زدن به حجاب استفاده می کنند آن است که سعی دارند با سیاه نمایی و بیان موضوعات در قالب پوششی زیبا حجاب را ضایع کنند که این تفکر قدمت ۳۰۰ سال داشته و فردی به نام «همفر» آن را مطرح کرده است.

صدقعلی جلیل زاده تبلیغات اسلامی شهریار

وی ادامه داد: دشمنان با محوریت قرار دادن این روش به دنبال نفوذ در سطح جامعه و خانواده ها هستند، اما مردم همیشه بیدار و هوشیار جمهوری اسلامی ایران نقشه های آن ها را در نطفه خفه کرده و اجازه نمی دهند دشمنان اهداف شوم خود را عملی کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار گفت: یکی از موضوعات اساسی و مهم در جامعه اسلامی موضوع امر به معروف و نهی از منکر است، این کار جامعه را از گزند هجمه های بیگانگان ایمن و بیمه می کند و اجازه دست درازی به میهن عزیزمان را نمی دهد.

وی ادامه داد: همه ما اعم از دانش آموز، معلم، پدر و مادر و غیره وظیفه داریم در هر جایگاه و مقامی که هستیم با عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از انحراف نجات دهیم.

جلیل زاده افزود: همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که دشمنان این مرز و بوم لحظه ای دست از تلاش و فعالیت در جهت لطمه زدن به جمهوری اسلامی ایران برنداشته و از هر فرصتی برای نفوذ در خانواده و جامعه اسلامی و سپس ضربه زدن به آن استفاده می کنند.

وی بیان کرد: با ایجاد انسجام و همدلی در خانواده ها و همچنین تلاش مسئولان در زمینه فرهنگ سازی و انجام اقدامات پیشگیرانه و عمل به فریضه ارزشمند امر به معروف و نهی از منکر می توانیم نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

صدقعلی جلیل زاده تبلیغات اسلامی شهریار

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.