13aban97

حضور پر شور مردم انقلابی و ولایتمدار شهریار در یوم الله ۱۳ آبان + تصاویر

ویژه برنامه گرامیداشت حماسه ۱۳ آبان با حضور پرشور مردم شهریار و شهرهای همجوار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبینهمزمان با سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تجمع گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان در شهریار برگزار شد.

در این تجمع مردم با سر دادن شعارهایی، بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

دانش‌آموزان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات من‌الذله بار دیگر همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان دادند.

در این آئین ضد استکباری مردم شهریار و شهرهای همجوار یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر نفرت و تنفر خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

همچنین در این گردهمایی بزرگ انقلابی،دکتر سید افقهی دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان و استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی، به تحلیل مسائل روز ایران و خاورمیانه پرداخت .

مردم ولایتمدار این شهر به‌پاس گرامیداشت سالروز تبعید امام خمینی(ره) در سال ۴۳، سالروز شهادت دانش‌آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی در سال ۵۷ و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام خمینی(ره) در سال ۵۸ در تجمع امروز حضور پیدا کرده‌اند.

شرکت‌کنندگان در این آئین ملی علاوه بر سر دادن شعار با پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی که در دست داشتند، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code