طاهری

فرماندار شهریار:

حل مشکلات آموزش و پرورش شهریار نیازمند برنامه ریزی دقیق است

فرماندار شهریار گفت: با توجه به وسعت شهرستان شهریار و همچنین جمعیت دانش آموزی این شهرستان کاستی ها و مشکلاتی به چشم می خورد که برای حل آن ها نیازمند برنامه ریزی دقیق و تنظیم تقویم کاری هستیم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،  نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار با حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن اشاره به مشکلات و کاستی های آموزش و پرورش در شهریار گفت: با توجه به وسعت شهرستان شهریار و همچنین جمعیت دانش آموزی این شهرستان کاستی ها و مشکلاتی به چشم می خورد که برای حل آن ها نیازمند برنامه ریزی دقیق و تنظیم تقویم کاری هستیم.

فرماندار شهرستان شهریار ادامه داد: شورای آموزش و پرورش شهریار از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که اگر جمعیت دانش آموزی کنونی قشری باهوش، خلاق و باذکاوت باشند کشور آینده ای روشن و امیدوار کننده دارد در غیر اینصورت آینده کشور از بین خواهد رفت.

طاهری افزود: مصوبات این شورا باید به دقت بررسی و برای اجرایی شدن آن ها باید پیگیری های لازم به صورت مستمر انجام شود.

نوراله طاهری ادامه داد: پیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار بسیار مهم و حیاتی است، این چنین جلساتی باید به صورت ماهیانه و منظم برگزار شود، اجرایی نشدن مصوبات این شورا نشان دهنده ضعف در پیگیری است.

وی گفت: شهرستان شهریار دارای پتانسیل های زیادی در زمینه های مختلف است پس باید با برنامه ریزی دقیق از ظرفیت ها استفاده بهینه شود.

طاهری

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code